بهترین باغ های عروسی تهران

هر موسسه تشریفات و خدمات مجالس با تعداد زیادی باغ عروسی، تالار، باغ تالار، ویلا و... همکاری دارند که تشریفات ملل نیز نیز از این موضوع مستثنی نیست. تشریفات عروسی ملل با سال ها تجربه در امر برگزاری مجالس عروسی یکی از بهترین تشریفات عروسی در تهران می باشد که با کادری مجرب، حرفه ای و متخصص بهترین خدمات مجالس عروسی را به مشتریان خود می دهد وتمام تشریفات عروسی از جمله سفره عقد ایرانی ، برگزاری مراسم عروسی ، شمع آرایی، شکلات بار و... را با توجه به بودجه شما بهترین هزینه عروسی را در نظر می گیرد. در اینجا با برخی از بهترین باغ های عروسی که تشریفات ملل با آنها همکاری می کند آشنا میشویم:

با غ عروسی والا

باغ عروسی والا یکی از لاکچری ترین و نزدیکترین باغ های عروسی به غرب تهران در منطقه شهریار است که با در نظر گرفتن نوع طراحی این باغ عروسی برای سفره عقد بسیار منحصر به فرد می باشد. باغ عروسی والا با ظرفیت حدود 700 نفر با ورودی مستقیم، وجود برکه آب، آلاچیق سنگی و فضایی کاملا باز و مسطح است که با همکاری تشریفات و خدمات مجالس ملل می توانید جشن عروسی رویایی را در این باغ برگزار می کند.

باغ عروسی والا

باغ عروسی سعادت

باغ سعادت با مدیریت دانیال زمانی یکی از بهترین و شکیل ترین باغ های عروسی واقع در منطفه گرمدره است که جزو باغ تالارهای لاکچری می توان از آن نام برد که با وجود مدیری با تجربه امکانات کافی در این باغ به صورت کامل مهیاست. تشریفات ملل با همکاری این مجموعه بهترین خدمات مجالس را در کنار زیباترین دیزاین، گل آرایی سفره عقد را در نظر گرفته است تا شبی به یاد ماندنی را برای شما به ارمغان آورد.

باغ عروسی سعادت

باغ تالار البرز

باغ البرزغرب یا باغ کلاسیک را در گرمدره دارای تالار شیک و مدرن با طراحی روز، قهوه خانه سنتی، مشجر  میباشد . میز شام در کنار استخر چیده می شود و از مهمانهای مجالس شما در فضای آرام و خاطره انگیز پذیرایی میشود . باغ تالارکلاسیک با ظرفیت 400 نفر و پارکینگ با ظرفیت 150 ماشین پذیرای مهمانان شما خواهد بود. تشریفات ملل با همکاری باغ البرز خاطره ای فراموش نشدنی را برای شما با یادگار می گذارد.

باغ عروسی البرز

باغ عروسی روما

باغ عروسی روما معروف به باغ فرهادی یا باغ پلاک ۱۷ واقع در اتوبان مخصوص تهران کرج  می باشد ظرفیت پذیرایی در باغ عروسی روما در داخل سالن بصورت مفید نهایتا ۳۰۰ نفر خواهد بود. تشریفات ملل با همکاری این مجموعه زیباترین طراحی های محیط باغ عروسی را در کنار بهترین کیفیت ارائه می دهد.

باغ عروسی روما

باغ تالار عروسی 777

باغ تالار عروسی 777 با ظرفیت 800 نفر یکی از بزرگترین باغ های منطقه گرم دره است که بای مراسم عروسی با ظرفیت بالا بسیار مناسب است. این تالار با سقفی بلند، نورپردازی حرفه ای و سیستم تهویه مناسبی که دارد فضایی مناسب را برای مهمانان به وجود می آورد. تشریفات عروسی ملل مراسمی مجلل و باشکوه را در این باغ برگزار می کند

باغ عروسی 777

باغ تالار مجنون

باغ تالار مجنون با وسعت 11 هزار متر مربع، دارای ظرفیت900  نفر جهت پذیرای مراسم عروسی شما می باشد. طراحی و دیزاین منحصر بفرد، دریاچه مه آلود، نورپردازی خاص، جزیره ای زیبا و تماشایی در باغ، نورپردازی ویژه و خاص، فضای مناسب جهت بازی کودکان، کافی شاپ واز ویژگی های این باغ عروسی میباشد که تشریفات ملل همکاری لازم را با این مجموعه دارد.

باغ عروسی مجنون

باغ عروسی باران

باغ باران با 500 نفر ظرفیت در نزدیکی تهران واقع در منطقه گرمدره است که دارای مسیر دسترسی بسیار زاحتی در نزدیکی پارک آبی است. سیستم تهویه سقفی چیلر و سالن نباتی رنگ زیبا با سیستم نورپردازی حرفه ای از سقف بلند ۶ متری سالن باران و لوستر هایی که جدیدا در سالن نصب شده اند به زیبایی سالن عروسی باران اضافه کرده اند. این باغ عروسی علاوه بر ۱۰۰۰۰ متر فضای مشجر و استخر بزرگ چندین آلاچیق برکه جایگاه سرباز و سرپوشیده جشن عقد دارای پارکینگ بزرگ با ظرفیت ۵۰۰ دستگاه خودرو  برای پارک کردن منظم خودروی تمام مدعوین می باشد.

باغ عروسی باران

باغ تالار تاج

باغ تالار تاج با مدیریت دانیال زمانی نوساز و بسیار مجهز ساخته شده و از تمام امکانات باغ و تالار 5 ستاره برخوردار است ساختمان این مجموعه به شکل تاجی بسیار بزرگ ساخته شده که در نگاه اول بسیار جلب توجه می کند. تشریفات ملل با همکاری باغ عروسی تاج زیباترین شب زندگیتان را برای شما به یادگار می گذارند.

باغ عروسی تاج

باغ تالار فرمانیه

باغ عروسی فرمانیه جزو اولین باغ های عروسی مدرن و شیک در منطقه غرب بوده و با گنجایش 250 نفر در کلاک پایین قرار گرفته است.تالار این باغ با سقفی بلند و امکانات کامل همه شرایط یک باغ عروسی خوب را دارا می باشد. تشریفات ملل با به کارگیری تجربه خود در امر تزئینات و خدمات مجالس جشنی با شکوه را برای شما تدارک می بیند.

باغ عروسی فرمانیه

از دیگر باغ هایی که تشریفات عروسی ملل  با آنها همکاری می کنند می توان به باغ عروسی 770، باغ تالار 21، باغ تالار ارشیا، باغ تالار دانش، باغ تالار پیک، باغ تالار صدرا، باغ تالار فردوس، باغ تالار 110، باغ تالار سفید، باغ تالار سیب، باغ تالار 555، باغ تالار زندگی، باغ تالار کریملو اشاره کرد که تشریفات ملل با همکاری هر یک از این باغ های عروسی با توجه به بودجه و هزینه ای که برای مراسم خود در نظر گرفته اید زیباترین خاطره را برای شما به یارگار خواهد گذاشت.

گردآوری: تشریفات عروسی ملل

دیگر مقالات

نکاتی در خصوص برگزاری مراسم نامزدی در تشریفات مجالس عروسی
برگزاری جشن نامزدی که یکی از تشریفات مجالس عروسی بشمار می آید با توجه به رسومات مختلف شهرها و خانواده ها، متفاوت است.
ادامه مطلب
قیمت تشریفات عروسی بر چه اساسی تعیین می‌شود؟
برگزاری مراسم عروسی خوب ریزه کاری های زیادی دارد که بسیاری از ما از همه آن‌‌ها آگاه نیستیم. به همین دلیل لازم است تا چند ماه پیش از برگزاری مراسم عروسی برنامه ریزی ها و امکان سنجی های لازم برای این کار صورت بگیرد
ادامه مطلب
نکات مهم در برگزاری یک جشن عروسی رویایی
به یاد ماندنی ترین شب در زندگی هر شخص شب عروسی وی می باشد، شما تمام تلاش خود را به کار می گیرید تا یک مراسم بی نظیر و منحصر به فرد داشته باشید. می توانید برای راهنمایی بیشتر خدمات مجالس عروسی را به دقت مطالعه کنید. ما در این نوشتار به شما کمک می کنیم تا با تمام اصول برگزاری مراسم عروسی، انواع خدمات مجالس عروسی و باید ها و نباید های لازم در برگزاری یک مجلس خوب و به یادماندنی، آشنا شوید.
ادامه مطلب
خدمات ارائه شده تیم تشریفات عروسی
تشریفات مجالس بخش مهمی از مراسم ها است و شخصی که در این زمینه تجربه و آشنایی کافی دارد می تواند با کمترین دردسر و بهترین کیفیت این کارها و تشریفات را برای شما تدارک ببیند
ادامه مطلب