هزینه‌های تشریفات عروسی
1396/05/11 | تعداد نظرات :1
هزینه‌های تشریفات عروسی

مهم‌ترین مسئله‌ای که شاید بیشترین هزینه را به خود اختصاص دهد مکان برگزاری مراسم است. این مسئله هم به مکان انتخابی شما که باغ عروسی باشد یا تالار و تعداد مهمانان بستگی دارد. پکیج شما علاوه بر مکان برقراری مراسم می‌تواند شامل شام عروسی، میوه و شیرینی، کیک عروسی، نوشیدنی و دسر و حتی گل آرایی و دکوراسیون داخلی شود. اگر همه این موارد را در پکیج خود داشته باشید، خیلی از مواردی که ممکن است ذهن شما را به خود درگیر کند، حل می‌شود. ولی اگر شما بتوانید این موارد را با دقت انتخاب کنید یا خودتان آن را تهیه کنید، به نفعتان است.

 

برای محاسبه تک تک مواردی که از اجزای جدا نشدنی برگزاری مراسم عروسی است به مقاله هزینه‌های تشریفات عروسی را چگونه محاسبه کنیم؟ مراجعه کنید تا به صورت حدودی با میزان مخارج و بودجه ای که لازم است در نظر بگیرید آشنا شوید و برنامه ریزی درستی را برای مراسم خود داشته باشید

تشریفات ملل این اطمینان را به شما می دهد که نگران برگزاری مراسم عروسی خود نباشید زیرا متناسب با بودجه شما بهترین مراسم و دیزاین، بهترین پذیرایی و در زیباترین شب زندگی شما در کنارتان خواهد بود.

دیدگاه ها
0
User
احسان خاوری

1398/02/11

سلام چه تضمینی بهم میاین که جلسه من اون جور که باید برگذار بشه و مشکلی پیش نیاد و اگه مشکلی پیش بیاد تضمینی هست؟
Reply
User
Admin

با سلام تشریفات عروسی ملل با کادر حرفه ای و تجربه چندین ساله، تلاش خود را می کند تا بهترین روز برای زوج های جوان به بهترین شکل برگزار شود، در نظر داشته باشید با تعدد میهمانان و اتفاقات ناگهانی و تنوع فرهنگی ممکن است گاهی مشکلاتی رخ دهد.
ثبت دیدگاه
برچسب ها
آخرین پست ها
تبلیغات متنی