10 راه برای کم کردن هزینه های عروسی
1396/08/27 | تعداد نظرات :0
10 راه برای کم کردن هزینه های عروسی

برگزاری مجالس عروسی یک از مراسم به یاد ماندنی و فراموش نشدنی برای دختر ها و پسرها است. عروس و داماد ها برای جشن عروسی خود از ماه ها قبل برنامه ریزی می کنند اما در این میان شاید با مسائل و مشکلات مالی نیز روبرو شوند. در اینجا 10 راهکار برای کم کردن هزینه های عروسی را پیشنهاد شده است.

  1. برگزاری مراسم عروسی در اعیاد خاص مانند عید قربان و عید غدیر هزینه های زیادی را در بر خواهد داشت. ساده ترین تجهیزات عروسی با بالاترین نرخ به فروش خواهد رسید. علاوه بر این اگر شما بخواهید مراسم عروسی خود را در باغ و سالن عروسی برگزار کنید باید مبلغی را برای ورودی پرداخت کنید اگر تاریخ جشن عروسی شما برای روزهای آخر هفته باشد مبلغ بیشتری را باید پرداخت کنید اما اگر در طول هفته (شنبه تا چهارشنبه) را انتخاب کنید هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد.
  2. برای تدارک مجالس عروسی فرصت کافی را برای برنامه ریزی به خودتان بدهید، زمانی که زمان کافی نداشته باشید مجبور هستید تن به هر هزینه ای بدهید و برای یک وسیله ارزان قیمت پول زیادی پرداخت کنید.
  3. تعداد مشخصی مهمان را با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید دعوت کنید زیرا زمانی که شما با باغ عروسی یا تالار قرارداد می بندید علاوه بر ورودی مبلغی را به ازای هر نفر مهمان پرداخت می کنید هرچه تعداد مهمان ها کمتر باشد هزینه تالار هم کم خواهد بود.
  4. جشن عقد و عروسی را همزمان برگزار کنید تا با یک تیر دو نشان زده باشید و یکبار با تشریفات مجالس قرارداد ببندید.
  5. لباس عروس یکی از هزینه هایی است که مبلغ زیادی را برای آن پرداخت می کنید و فقط یک شب از آن استفاده می کنید اگر لباس عروس خود را برای یک شب به همراه تاج عروس کرایه کنید و مجدد به مزون باز گردانید به میزان قابل توجهی در هزینه ها صرفه جویی کرده اید.
  6. برای تزئین قسمت های مختلف باغ و سالن عروسی از خدمات مجالس بخواهید حتما از آینه در گل آرایی ها استفاده نماید تا انعکاس همه چیز در آینه نیاز به حجم زیاد از هر چیزی نباشد و آنها را شکیل تر نشان بدهد.
  7. به جای گروه های خاص موسیقی و ارکستر از یک دی جی که در کار میکس موزیک تخصص داشته باشد دعوت کنید تا هزینه کمتری را بپردازید.
  8. پس از انتخاب باغ عروسی خودتان برای بستن قرارداد مراجعه نکنید و حتما این کار را به تشریفات مجالس بسپارید زیرا آنها با مجموعه باغ های عروسی قرارداد دارند و می توانند باغ عروسی مورد نظر را با قیمت مناسب تری برای شما اجاره نمایند.
  9. اگر پذیرایی شام به صورت سلف سرویس برایتان اهمیت چندانی ندارد حتما نوع دیس پرس(پذیرایی بر سر میز) با 2 یا 3 نوع غذا را انتخاب کنید.

10.  تزئینات سفره عقد، گل آرایی و شمع آرایی را به کادر تخصصی تشریفات عروسی بسپارید تا با تجربه ای که دارند این کار را به بهترین نحو برای شما انجام دهند.

تشریفات عروسی و خدمات مجالس ملل با سالها تجربه و تخصص در امر برگزاری مراسم عروسی شما را در این راه یاری نموده و با توجه به بودجه و میزان هزینه ای که در نظر دارید شبی با شکوه را برای شما رقم خواهد زد.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
برچسب ها
خدمات مجالس باغ عروسی برگزاری مراسم عروسی تشریفات عروسی خدمات مجالس عروسی تزئینات باغ عروسی تشریفات مجالس کیک عروسی تشریفات مجالس عروسی مراسم عروسی بهترین تشریفات مجالس سفره عقد تشریفات مجالس ملل ماشین عروس جشن نامزدی برگزاری مجالس تشریفات عروسی ارزان باغ و سالن عروسی اجاره باغ عروسی انتخاب باغ عروسی کندی بار بهترین تشریفات عروسی تهران انتخاب آرایشگاه عروس تاج عروس جشن تولد برگزاری تولد برگزاری جشن ها برگزاری جشن عروسی آرایش عروس خدمات عروسی شمع آرایی باغ عروسی عقد مراسم عجیب برگزاری مراسم حنابندان قیمت خدمات مجالس فیلمبرداری عروسی عکاسی عروسی جواهرات عروس تشریفات مراسم عروسی برگزاری عروسی آرایشگاه داماد خدمات ویژه داماد آداب و رسوم عروسی پذیرایی لوکس پذیرایی ویژه عروسی مسلمانان عروسی اسلامی بایدها و نبایدهای عروسی سنت های قدیمی عروسی خدمات ویژه در مراسم عروسی برگزاری مراسم عروسی لاکچری تشریفات پذیرایی در باغ خدمات ویژه عروس و داماد بهترین تم تولد گل آرایی تولد
آخرین پست ها
تبلیغات متنی