اجاره باغ عروسی با شرایط و امکانات مناسب
1396/09/12 | تعداد نظرات :0
اجاره باغ عروسی با شرایط و امکانات مناسب

اجاره باغ عروسی با شرایط و امکانات مناسب و یا اجاره سالن عروسی و اطلاع از چگونگی برگزاری مراسم عروسی از اولین نیازهای مهم هر زوج جوان است.

برای برگزای مراسم عروسی، هر زوجی نیازمند جا ومکان بزرگ و مناسب است که بر اساس نوع سلیقه و خواسته افراد در تالار و یا باغ برگزار میگردد.  موسسات برگزاری تشریفات عروسی به زوجهای جوان برای انتخاب مکان مورد نظر کمک میکنند. توجه به آب و هوا

و فصل و زمان مراسم، دسترسی راحت و سریع به محل باغ، در اختیار قرار دادن کروکی محل باغ به میهمانان، بودن فضای کافی باغ با توجه به تعداد میهمانان،  پارکینگ بزرگ و مناسب از نکات مهم  برای اجاره باغ عروسی است.

اجاره باغ عروسی

اجاره باغ عروسی و اجاره باغ وسالن عروسی در اطراف تهران و حومه، گرمده و... توسط موسسات خدمات عروسی صورت می گیرد. برای اجاره باغ عروسی در نظر گرفتن  تعداد میهمانان در کنار هزینه مناسب و سایر امکانات باغ عروسی مورد نظر صورت میگیرد.

طراحی و دیزاین باغ عروسی

طراحی و دیزاین  باغ عروسی بعد از انتخاب باغ مورد نظر مهمترین ویژگی مراسم عروسی است. ورودی باغ اولین مکانی است که میهمانان از آن عبور می کنند وباید به بهترین نحو ممکن طراحی شود. استفاده از شمع و همچنین گل آرایی زیبا در ورودی باغ زیبایی آن را دوچندان میکند.

دود کردن اسپند، همزمان با پخش موزیک، آتش بازی، در بدو ورود عروس داماد به مراسم جلوه خاصی می بخشد. پس از ورودی باغ، مکان نشستن عروس و داماد که مرکز توجه است باید زیباترین شکل طراحی شود، نور پردازی، انتخاب رنگ و تم هماهنگ در وسایل طراحی از فاکتورهای مهم است. روی میزهای پذیرایی نیز باید ظرف شیرینی و میوه قرار گرفته و همچنین استفاده از رومیزی با تورهای زیبا به طراحی هر چه بیشتر کمک شایانی میکند. استفاده از بخار مصنوعی نیز فضای مجلس را رومانتیک و زیبا میکند.

گل آرایی تمام فضای باغ، شمع آرایی، نور پردازی برای دیزاین باغ نیز باید به بهترین شیوه انجام شود.

میز شام عروسی

 میز شام عروسی مهمترین بخش پذیرایی از میهمانان است. میز شام عروسی باید به بهترین نحو طراحی ودیزاین شود. استفاده از منوی انتخاب شده، کیفیت عالی و تنوع زیاد غذاها مناسب تمام سلایق، قرار دادن میز دسر و سالاد و کیک عروسی هماهنگ با میز شام، تنوع انواع نوشیدنها مانند دوغ، انواع نوشابه، دلستر و دسترسی آسان برای میهمانان، چیدمان میز و قاشق و چنگال به صورت هماهنگ، روشن کردن شمع روی میزها و از همه مهمتر سرو غذای گرم، از فاکتورهای اصلی میز شام عروسی است. 

امکانات باغ عروسی

برگزاری مراسم عروسی در باغ عروسی و تماشای گل و گیاه طبیعت حس خوبی را برای میهمانان ایجاد میکند، برگزاری مراسم عروسی  در باغ البته با توجه به فصل و آب وهوا، میتواند جلوه مراسم را باشکوه تر کند، همچنین فضای کافی و بزرگ ، تردد را برای میهمانان راحتر می کند. طراحی سفره عقد مدرن در  فضای باغ عروسی نیز وجهه زیباتری دارد .  فضای باز باغ جای نگرانی برای تمیزی مکان نیست. پارکینگ نیز از دیگر امکانات است که میهمانان براحتی خودروی خود را در مکان مورد نظر پارک میکنند.

 گروه موزیک نیز در محل خاصی از باغ قرار دارد و میهمانانی که می خواهند لحظه ای از هیاهوی و سرو صدا دور باشند می توانند از محلی که موزیک در حال جرا است دور شده و از تماشای سایر مناطق باغ که به زیبایی طراحی شده لذت ببرند. فیلم بردارن و عکس برداران نیز

برای ثبت لحظات  خوش عروس و داماد و میهمانان، از امکانات بیشتری برخوردارند.

خدمات عروس و داماد 

تشریفات مجالس خدماتی گوناگونی به عروس و دامادها ارائه میدهد.از جمله قرار داد با مزوهای عروس، برای کمک به عروس برای خرید بهتراست. قرار داشتن  آرایشگاه عروس در خود محل برگزاری، دارای محاسن زیادی از جمله تلف نشدن زمان عروس داماد در ترافیک ، حاضر شدن به موقع عروس در مراسم است. معرفی آتلیه عکاسی با تیم حرفه ای، توسط خدمات مجالس، انتخاب  را برای عروس و داماد از میان هزارن آتلیه عکاسی راحت تر میکند. داشتن گره موزیک برای مراسم، اجاره ی ماشین مورد نظر عروس و داماد از دیگر امکانات خدمات مجالس است.

با  توجه به تمامی نکاتی که ذکر شد برای داشتن مراسم عروسی باشکوه و مجلل، گروه تشریفاتعروسی ملل بهترین انتخاب هر زوج برای برگزار کردن مراسم عروسی است.  برای مشورت و یک انتخاب متفاوت  با تیم متخصص ما همراه باشید، بهترینها در انتظار شماست.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
برچسب ها
خدمات مجالس باغ عروسی برگزاری مراسم عروسی تشریفات عروسی خدمات مجالس عروسی تزئینات باغ عروسی تشریفات مجالس کیک عروسی تشریفات مجالس عروسی مراسم عروسی بهترین تشریفات مجالس سفره عقد تشریفات مجالس ملل ماشین عروس جشن نامزدی برگزاری مجالس تشریفات عروسی ارزان باغ و سالن عروسی اجاره باغ عروسی انتخاب باغ عروسی کندی بار بهترین تشریفات عروسی تهران انتخاب آرایشگاه عروس تاج عروس جشن تولد برگزاری تولد برگزاری جشن ها برگزاری جشن عروسی آرایش عروس خدمات عروسی شمع آرایی باغ عروسی عقد مراسم عجیب برگزاری مراسم حنابندان قیمت خدمات مجالس فیلمبرداری عروسی عکاسی عروسی جواهرات عروس تشریفات مراسم عروسی برگزاری عروسی آرایشگاه داماد خدمات ویژه داماد آداب و رسوم عروسی پذیرایی لوکس پذیرایی ویژه عروسی مسلمانان عروسی اسلامی بایدها و نبایدهای عروسی سنت های قدیمی عروسی خدمات ویژه در مراسم عروسی برگزاری مراسم عروسی لاکچری تشریفات پذیرایی در باغ خدمات ویژه عروس و داماد بهترین تم تولد گل آرایی تولد
آخرین پست ها
تبلیغات متنی