برگزاری مراسمی پر خاطره در باغ عروسی
| تعداد نظرات :0
برگزاری مراسمی پر خاطره در باغ عروسی

از خاطره انگیز ترین و قشنگ ترین اتفاق ها در زندگی هر شخصی مراسم عروسی است. مراسم عروسی یکی از مراسم آیینی یا سنتی است که آغاز زندگی مشترک یک زوج را جشن می گیرد. داشتن یک مجلس عروسی زیبا آرزوی همه است چرا که برگزاری مراسم عروسی به بهترین شکل کار سختی است و نیاز به وقت و برنامه ریزی دقیق دارد. برگزاری مراسم عروسی در باغ با وجود طبیعت بسیار زیبا از جذابیت دو چندانی برخوردار خواهد بود.

اگر مراسم عروسی به بهترین شکل اتفاق بیفتد برای همیشه در ذهن ماندگار است . یکی از گزینه های برگزاری یک مراسم باشکوه محل برگزاری عروسی است . امروزه با وجود تالارهای عروسی و باغ عروسی بهترین انتخاب برای برگزاری مراسم عروسی به بهترین شکل است .

 باغ عروسی ایده آل

باغ عروسی با وجود داشتن فضای بسیار بزرگ نسبت به تالار، کیفیت برگزاری مجالس عروسیبسیار بالا بوده و همچنین می توانید مهمانان بیشتری دعوت کنید و با کیفیت بالاتری از آنان پذیرایی کنید . از شرایط یک باغ عروسی خوب و ایده آل وجود سیستم تهویه مناسب و پارکینگ متناسب با ظرفیت بالای تعداد مهمانان را داشته باشد . همچنین است اجرای زنده ی موسیقی و داشتن پیست رقص که یکی دیگر از ویژگی های باغ عروسی ایده آل است . از دیگر ویژگی های یک باغ عروسی ایده آل می توان به داشتن سرویس بهداشتی تمیز و همچنین با ظرفیت کافی، برق اضطراری، داشتن یک سالن عروسی زیبا با سقف بلند، میز و صندلی هایی با رنگ و طراحی زیبا و سقف بلند، نور پردازی های جذاب و خاص، رختکن مناسب با ظرفیت مهمان ها اشاره کرد.

 هزینه ی عروسی در باغ

برگزاری یک مراسم خوب و ایده آل با انتخاب لباس عروس زیبا، آتلیه عروس، تزئین ماشین عروس، آرایش عروس، حلقه ی عروس و داماد و ... شامل هزینه است اما به غیر از این موارد هزینه اجاره باغ عروسی از همه بالاتر است . هزینه عروسی در باغ های مختلف متفاوت است . از جمله هزینه هایی که در باغ عروسی باید انجام داد هزینه سفره عقد، تزئینات خاص برای دکور های مختلف و جدید عروسی مانند هزینه ی غذای عروسی، پذیرایی و همچنین پرسنل پذیرایی، صندلی و سرویس هادر نظر گرفته می شود . هزینه موسیقی و هزینه موزیک مانند هزینه ارکستر و هزینه دی جی نیز جزء هزینه های عروسی در باغ محسوب می شود .

باغ عروسی در گرمدره

باغ عروسی در تهران و حومه تهران از جمله گرمدره با قیمت های متفاوتی وجود دارد . قیمت باغ عروسی در گرمدره از ۲/۵ میلیون شروع شده و تا ۴۰ میلیون ادامه دارد. شما می توانید با قیمت مناسب باغ عروسی با دیزاین بالاتر و شیک تر در گرمدره نسبت به داخل تهران اجاره کنید. باغ های عروسی موجود در گرمدره به دلیل داشتن امکانات بسیار بالا از جمله عمارت های زیبا و لوکس، سالن های شام بسیار بزرگ با ظرفیت بالا و قابلیت چیدمان در فضای باز، یک شب خاطره انگیز را برای شما فراهم می کنند.

 

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
برچسب ها
آخرین پست ها
تبلیغات متنی