راهنمای انتخاب بهترین کیک برای مراسم
1398/05/19 | تعداد نظرات :0
راهنمای انتخاب بهترین کیک برای مراسم

برترین مدل های کیک و مشخصات آنها، راهنمای انتخاب بهترین کیک برای مراسم

یکی از نمادهای لوکس و تشریفاتی در مراسم های گوناگون وجود برترین مدل های کیک می باشد که در نهایت قادر بوده عکس های بی نظیری را برای هر فردی بر جای بگذارد. در واقع برترین مدل های کیک هر مراسمی می تواند نشان دهنده ی ایده ها و خلاقیت هایی بسیاری باشد که مطابق بودن مدل کیک با مراسم می تواند  زیبایی جشن را چندین برابر نماید.

برترین مدل های کیک

برای انتخاب کردن و خلق نمودن زیباترین کیکی که متناسب با مراسم شما باشد بهتر است تنها به خلاقیت و سلیقه ی قناد اکتفاء نکرده و شخص سلیقه ای را در کیک به کار ببرد. برای به دست آوردن برترین مدل های کیک قبل از راهی شدن به قنادی های مشهور و کاربلد بهتر است جستجویی در اینترنت زده و با تماشاگر زیباترین کیک ها باشید. سپس در زمان مشخص شده ای که قناد فرصت کافی داشته باشد فرد می تواند با نشان دادن عکس های کیک با قناد خود هم فکری کرده تا در این میان کیک بی نظیری خلق شود. البته لازم ذکر است که کیک های شلوغ و فوق العاده هزینه های بیشتری را در بر گرفته و وقت بیشتری را برای قناد پر می کند.

بهترین کیک های عروسی

زیباترین مدل های کیک

برای به دست آوردن برترین مدل های کیک شخص بهتر است  دو الی سه ماه قبل از مراسم به فکر تهیه کیک و انتخاب مدل آن باشد چرا که کیک از جمله آیتم های مهم هر مراسم بوده که می تواند سال ها در کنار عکس های یادگاری خود را نشان دهد. معمولا کیک های چند طبقه نسبت به کیک های بزرگ یک طبقه جلوه بیشتری خواهد داشت هر چند که تزیینات کیک در بزرگ نشان دادن کیک نقش به سزایی دارد اما چند طبقه کردن کیک ها در مراسمات مختلف می تواند بزرگی کیک را چند برابر کند. 

زیباترین مدل کیک عروسی

قیمت قشنگ ترین مدل های کیک

امروزه قنادها در ساخت انواع کیک ها  سلیقه های گوناگون به خرج داده و قیمت کیک ها را  بنا به مواد تشکیل دهنده و مدل های مختلف تعیین می کنند. غالبا کیک ها هر چقدر مواد مختلفی را مانند موزه، گردو، نسکافه و....را در خود جای دهند خوشمزه تر و گران تر خواهد بود البته با پیشرفت تکنولوژی چاپ عکس بر روی کیک ها هزینه های تهیه کیک را به سطح بالایی کشانده است. معمولا تزیین برترین مدل های کیک با گل ها و میوه ها ارزانترین مدل های کیک بوده و طرفداران بسیاری دارد. اما برخی افراد تقاضا داشته تا کیک مراسمشان ویژه و فوق العاده باشد لذا هزینه های اضافه ای را شامل خواهد شد. شما برای انتخاب کیک 2 راه دارید، هم می توانید از تشریفات مراسم عروسی استفاده نمایید و هم می توانید چنانچه از مدل های تشریفاتی خوشتان نیامد، از جایی که خودتان انتخاب کرده اید، تهیه کنید.

برترین مدل های کیک

انتخاب برترین مدل های کیک  

زمانی که شخصی تمایل دارد تا زیباترین مدل های کیک را مشاهده نماید بدون شک این کار تنها با دیدن مدل کیک های قناد انجام نشده و لازم است تا مدل های متنوع و زیادی را از اینترنت گرفته و با شکل تجسم شده در ذهن خود تداخل نمایید در اینجا فرد فرصت کافی را به دست آورده تا برترین مدل های کیک را بدون هیچ مشکلی در اختیار قناد حرفه ای خود قرار داده و صاحب زیباترین مدل های کیک در مراسم خود باشد. اصولا متناسب بودن رنگ کیک با دیگر اجزای مراسم این توانایی را دارد تا حالتی ست و هماهنگ در بین تجهیزات مراسم به وجود آورد. پس بنابراین قبل از انتخاب کیک تعیین نمودن رنگ کیک بسیار مهم و ضروری می باشد. سپس شکل کیک میزان زیبایی کیک را محک می زند به طوری که کیک های گرد نمای بیشتری نسبت به کیک های مربع و یا مستطیل را  از خود نشان می دهند. تزیین روی کیک علاوه بر بالا بردن قیمت کیک قادر بوده تا به صورت کذایی حجم کیک را چند برابر کرده و شکوه و عظمت بیشتری را به کیک ببخشد. قنادها برای نشان دادن بهتر طرح کیک سعی کرده تا میان طبقات کیک پایه هایی را تعبیه کرده تا هر طبقه به خوبی دارای تزیینات منحصر به فردی باشد.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
برچسب ها
آخرین پست ها
تبلیغات متنی