ازدواج در باغ وحش با حضور بامزه ترین خرس دنیا
1398/05/22 | تعداد نظرات :0
ازدواج در باغ وحش با حضور بامزه ترین خرس دنیا

ازدواج عجیب در باغ وحش!

این روز ها افراد برای برگزاری مراسم عروسی خود به خیلی نکات فکر می کنند اینکه در کجا برگزار شود، به چه شکل برگزار شوند، حضور مهمانان، تشریفات مخصوص مراسم و کلی چیز های دیگر که برای عروس و داماد مهم است و دوست دارند مراسمشان به بهترین شکل برگزار شود.

البته بعضی از افراد هم دوست دارند در برگزاری مراسمشان به شدت متفاوت باشند و در برگزرای مراسم خود ابتکار به خرج دهند گاهی این ابتکارات به شدت عجیب و گاهی خنده دار می شود.

این روز ها خبرهای عجیب زیادی از گوشه و کنار دنیا به گوشمان می رسد که با تعجب و خنده همراه می شود.

یکی از عجیب ترین خبرها میتوان به برگزاری مراسم عروسی یک زوج در باغ وحش اشاره کرد. این زوج در باغ وحش "مینه سوتا" مراسم خود را برگزار کردند. اتفاق جالب و بامزه ای که در مراسم این زوج اتفاق افتاد حضور یک خرس در مراسم بود.

این خرس که به نظر نمرسید قصد آسیب رساندن را داشته باشد و فقط برای دیدن این مراسم عجیب خود را به آنجا رسانده بود و با نگاه به شدت جذاب و بامزه خود در حال نگاه به مراسم این عروس و داماد بود.

ازدواج روبه روی قفس خرس

البته عکاس هم تصاویر بسیار زیبا و جذابی از حضور این خرس بامزه شکار کرد و باعث یک خبر به شدت جذاب شد. داماد درمورد حضور این خرس گفت که آنها به شدت خوش شانس بوده اند که این خرس با اون نگاه در مراسمشان حضور داشته و از بابت این حضور بسیار خرسند بود.

نگاه این خرس در این مراسم حماسه جذابی برای عروس و داماد و حتی رسانه ها ساخت.

تشریفات عروسی و خدمات مجالس ملل با ارائه بهترین و مجهزترین خدمات و برگزاری تشریفات عروسی ، برگزاری همایش ها، مهمانی، مراسم نامزدی ، اجاره باغ عروسی و کلیه خدمات تشریفاتی در خدمت شما عزیزان می باشد.

ازدواج روبه روی قفس خرس

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
برچسب ها
خدمات مجالس باغ عروسی برگزاری مراسم عروسی تشریفات عروسی خدمات مجالس عروسی تزئینات باغ عروسی تشریفات مجالس کیک عروسی تشریفات مجالس عروسی مراسم عروسی بهترین تشریفات مجالس سفره عقد تشریفات مجالس ملل ماشین عروس جشن نامزدی برگزاری مجالس تشریفات عروسی ارزان باغ و سالن عروسی اجاره باغ عروسی انتخاب باغ عروسی کندی بار بهترین تشریفات عروسی تهران انتخاب آرایشگاه عروس تاج عروس جشن تولد برگزاری تولد برگزاری جشن ها برگزاری جشن عروسی آرایش عروس خدمات عروسی شمع آرایی باغ عروسی عقد مراسم عجیب برگزاری مراسم حنابندان قیمت خدمات مجالس فیلمبرداری عروسی عکاسی عروسی جواهرات عروس تشریفات مراسم عروسی برگزاری عروسی آرایشگاه داماد خدمات ویژه داماد آداب و رسوم عروسی پذیرایی لوکس پذیرایی ویژه عروسی مسلمانان عروسی اسلامی بایدها و نبایدهای عروسی سنت های قدیمی عروسی خدمات ویژه در مراسم عروسی برگزاری مراسم عروسی لاکچری تشریفات پذیرایی در باغ خدمات ویژه عروس و داماد بهترین تم تولد گل آرایی تولد
آخرین پست ها
تبلیغات متنی