عروس و داماد برای داشتن آرامش پیش از عروسی چه کارهایی باید انجام دهند
1398/07/02 | تعداد نظرات :1
عروس و داماد برای داشتن آرامش پیش از عروسی چه کارهایی باید انجام دهند

حفظ آرامش بیشتر پیش از مراسم عروسی برای عروس و داماد

جشن عروسی یکی از خاطره انگیزترین و مهمترین روزهای زندگی هر دختر و پسری است و بالطبع نیز عروس و داماد پیش از عروسی استرس دارند و هر چه به تاریخ برگزاری مراسم عروسی نزدیک تر می شوند، استرس نیز بیشتر می شود. بنابراین داشتن آرامش پیش از عروسی یکی از مسائل بسیار مهم برای زوجین است که با راه هایی می توانند بر استرس خود غلبه کرده و در روز عروسی حسابی خوش بگذرانند.

آرامش پیش از عروسی چگونه بدست می آید؟

استرس های پیش از عروسی همه ناشی از این مسئله هستند که عروس و داماد ترس این را دارند که همه کارها مطابق با خواسته آن ها پیش نرود و همین امر باعث استرس در آنها می شود. برای داشتن آرامش پیش از عروس، بهتر است از دیگران نیز کمک بگیرید و از آنها بخواهید تا هر یک گوشه ای از کارهای عروسی را انجام دهند. با این کار مسئولیت شما خیلی کمتر شده و شما فقط باید برنامه ریزی و مدیریت کارها را بر عهده بگیرید. همچنین عروس و داماد باید این مسئله را به خود تلقین کنند که روز عروسی مال آنهاست و باید به بهترین نحو انجام شود و به آنها و مهمانها در طول برگزاری مراسم خوش بگذرد. تصور بله گفتن سر سفره عقد برای عروس خانم ها بسیار استرس آور می باشد، حال فکر اینکه مراسم چطور پیش برود، این استرس ها را چندین برابر می کند. بنابراین برای غلبه بر استرس پیش از عروسی، عروس و داماد باید به خود بقبولانند که همه چیز مرتب پیش خواهد رفت و استرس را از خود دور کنند.

آرامش پیش ار عروسی

آرامش پیش ار عروسی

برنامه ریزی برای داشتن آرامش پیش از عروسی

از مهمترین مسائلی که زوجین پیش از عروسی با ان مواجه هستند، انجام دادن کارهای مربوط به تدارکات عروسی است. گاهی اوقات نداشتن برنامه ریزی برای انجام کارها زوجین را دچار مشکلاتی می کند. برای غلبه بر این موضوع بهتر است پیش از عروسی همه کارهای خود را انجام دهید. همچنین مسئله مهمتر این است که عروس و دامادها باید توجه کنند که کارها را برای دقیقه 90 نگذارند و همه کارها را سر فرصت انجام دهند. زیرا در غیر اینصورت علاوه بر استرسی که به زوجین وارد می شود، ممکن است چیزی که در ذهنشان بوده انجام نشود و همین امر باعث یک عمر ناراحتی و پشیمانی شود. اگر شما وضع مالی مناسبی دارید، می توانید از تیم های تشریفاتی برای انجام کلیه کارهای عروسی استفاده کنید و خودتان با خیال راحت نظاره گر باشید و از عروسی تان لذت ببرید.

آرامش قبل از عروسی

آرامش قبل از عروسی

در نظر گرفتن وقت برای داشتن آرامش قبل از عروسی

از دیگر مشکلاتی که باعث ایجاد استرس در روز عروسی می شود، کمبود وقت برای انجام برخی از کارها است. مثلا ماشین عروس به موقع حاضر نمی شود، عروس خانم دیرتر از آرایشگاه خارج می شود، فاصله بین آتلیه و آرایشگاه طولانی است، زمان کافی برای فیلمبرداری و عکس برداری وجود ندارد و هزاران مشکل دیگر که به علت کمبود وقت و انجام نشدن کارها به موقع و سر وقت خود، به وجود می آید و همین فکر ها باعث از بین رفتن آرامش پیش از عروسی در زوجین می شود. بنابراین پیش از برگزاری مراسم عروسی برای غلبه بر استرس پیش از مراسم عروسی، بهتر است حتما این زمان ها را با افراد مذکور چک کنید تا پیش از عروسی و روز عروسی استرس نداشته باشید. همه این کارها باعث می شوند تا زوجین آرامش پیش از عروسی داشته باشند و با خیالی راحت بقیه کارهای خود را انجام دهند.

حفظ آرامش پیش از عروسی

حفظ آرامش پیش از عروسی

انتخاب بهترین آرایشگاه برای داشتن آرامش قبل از عروسی

انتخاب آرایشگاه یکی از مهمترین کارهایی است که هم عروس و هم داماد باید پیش از برگزاری مراسم عروسی آن را انجام دهند و این کار به خصوص برای عروس خانم اهمیت بیشتری دارد. عروس خانم ها همیشه قبل از عروسی، استرس این را خواهند داشت که قرار است روز عروسی چه شکلی شوند و آیا آرایشگاهی که برای اینکار انتخاب کرده اند، آرایشگاه عروس خوبی است یا نه. بنابراین عروس خانم ها برای داشتن آرامش پیش از عروسی، این نکته را باید در نظر بگیرند که حتما آرایشگاهی را انتخاب کنند که روی آن شناخت قبلی دارند و نمونه کارهایش را دیده اند، تا در روز مراسم و پیش از آن استرسی بابت اینکار نداشته باشند.

دیدگاه ها
0
User
هانی

1398/07/20

وای این مطلب بهترین بود. چند وقت دیگه مراسم عروسیمه و خیلی استرس داشتم. حالا میدونم چیکار باید انجام بدم. خیلی ممنون از مطالب مفیدتون
ثبت دیدگاه
برچسب ها
آخرین پست ها
تبلیغات متنی