دانستنی های ضروری برای فیلم عروسی و فرمالیته
1398/07/30 | تعداد نظرات :0
دانستنی های ضروری برای فیلم عروسی و فرمالیته

روش های داشتن فیلم عروسی خاص و دیدنی

این روزها یکی از نگرانی های اصلی هر زوجی فیلم عروسی و فرمالیته است. در این میان گران شدن خدمات عروسی، تشریفات و آرایشگاه موجب شده تا زوج های جوان برای خرج های مراسم حسابی برنامه ریزی کرده و بی گدار به آب نزنند.

یکی از اصلی ترین خرج های مراسم برای فیلم عروسی و فرمالیته است. فیلم عروسی و عکس ها تنها چیزهایی است که از روز عروسی برای شما میماند و تا هر وقت بخواهید میتوانید از تماشای آن لذت ببرید. برای همین زوج ها به دنبال گروه های خوب برای فیلم عروسی خاص هستند. برای لذت بردن از فیلم عروسی دیدنی خودتان در ادامه با ما همراه باشید تا نکات مهمی را برای شما گوشزد کنیم.

ایده های عکاسی عروسی

مهم ترین نکات برای فیلم عروسی و فرمالیته  

اول از همه یادتان باشد مهم ترین نکته برای فیلم عروسی جذاب، تیم فیلمبرداری و عکاسی است. شما باید در وهله اول با گروهی که میخواهید مهم ترین روز زندگی شما را فیلمبرداری کند احساس راحتی و رفاقت داشته باشید.

اول از همه به یاد داشته باشید که حتما سابقه کاری تیم فیلم برداری تان را ببینید و از آنها نمونه کار بخواهید. چندین جلسه مشاوره با آنها داشته باشید و خواسته هایتان را منتقل کنید. در کنار تیم حرفه ای، این سلیقه شماست که حرف اول را میزند پس به آنها بگویید چه چیزهایی را دوست دارید و آهنگ مورد علاقه تان چیست. بگذارید فیلم برداری به شما خوش بگذرد و خسته تان نکند.

حتما فضایی شاد را فراهم کنید و از بودن با همسرتان لذت ببرید. با انتخاب یک تیم حرفه ای فیلمبرداری و عکاسی شما نه تنها از مهم ترین روز زندگی تان یادگاری خوبی خواهید داشت، بلکه ساعت های طولانی فیلمبرداری و عکاسی نیز شما را خسته نخواهد کرد و سرحال به پذیرایی مجالس خود خواهید رسید.

عکاسی و فیلمبرداری فرمالیته

تم مخصوص خودتان را داشته باشید

برای داشتن یک فیلم عروسی خاص و دیدنی شما باید خودِ خودتان باشید. در این روز مهم فیلم بازی نکنید و به دنبال ژست های اضافه نباشید، بلکه از این روز مهم استفاده کنید. برای فیلم فرمالیته و عروسی از همه چیز مهمتر شما هستید. پس علایقتان را به تیم عکاسی منتقل کرده و بر مبنای آن تم شخصی خودتان را داشته باشید. 

شما میتوانید با سبک های مختلف کلاسیک، مدرن و امروزی، گوتیک، سبک یونانی، سبک عروسی لبنانی یا حتی سبک های سنتی مناطق مختلف ایران برای فرمالیته لباس تهیه کرده و آرایش کنید. عکاسی و فیلمبرداری عروسی و فرمالیته در واقع امضای شماست. پس با مشورت و همفکری تیم فیلم برداری از تم، لباس و رنگ، آرایش و آهنگای مورد علاقه تان برای فیلم فرمالیته عروسی استفاده کنید و حسابی بدرخشید.

به جای لباس های سنگین و آرایش های خسته کننده سعی کنید خودتان باشید. به این ترتیب فیلم شما یه فیلمی بی نهایت جذاب و دیدنی تبدیل می شود زیرا بازتابی از علایق شخصی تان است.

چند راهکار مهم برای تم فیلم عروسی و فرمالیته

در استفاده از تم شخصی حسابی باید برای  لباس، آرایش و اکسسوری وقت بگذارید. دنبال هزینه های اضافی نروید بلکه با کمی جست و جو آنچه بازتاب سلایق تان است را در بازار پیدا کنید.

شما میتوانید بسیاری از اکسسوری ها، تاج گل، تزئینات دسته گل، گل آرایی دکور عکاسی را خودتان آماده کنید. تنها کافیست چند فیلم آموزشی را در اینترنت پیدا کرده و از آنها برای اکسسوری و دکور ایده بگیرید. فراموش نکنید که دکور حسابی جذابیت فیلم و عکس های شما را تقویت میکند. پس با تیم فیلم برداری مشورت کرده و بر اساس تم و لباستان دکور و تزئینات مورد نظر را انتخاب کنید.

حواستان به دسته گل عروس باشد. برای جذابیت بیشتر دسته گل عروس باید با گل کت داماد ست باشد. اگر هم عروس تاج گل را به جای تاج معمولی استفاده میکند بهتر است با دسته گل ست باشد. به این ترتیب هارمونی فیلم عروسی خاص و دیدنی شما حسابی توی چشم خواهد بود.

ایده های جذاب عکاسی عروسی

حرف آخر

حرف و نکته آخر ما برای فیلم عروسی و فرمالیته دقت در انتخاب تیم حرفه ای فیلمبرداری و عکاسی، انتخاب تم شخصی مطابق با سلایق، هارمونی در دکور و اکسسوری ها است. پس حسابی سلیقه به خرج دهید. با آهنگای مورد علاقه تان شاد باشید و سعی کنید از این روز مهم لذت ببرید.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
برچسب ها
آخرین پست ها
تبلیغات متنی