چرا استفاده از عطر عروسی برای عروس و داماد واجب است
1398/08/04 | تعداد نظرات :0
چرا استفاده از عطر عروسی برای عروس و داماد واجب است

استفاده از عطر و ادکلن برای عروس و داماد واجب است

شاید با دیدن عنوان این مطلب متعجب شده باشید و بپرسید چرا باید از عطر عروسی برای عروس و داماد در شب عروسی استفاده کرد و در شبی که عروس و داماد و همراهانشان باید به مسائل مهمی فکر کنند چرا باید ذهن خود را با مسئله ای مانند انتخاب عطر برای زوج های جوان درگیر کنند؟ در این مطلب با ما همراه باشید تا یکی از موضوعاتی را که موجب متفاوت تر شدن عروسی شما می شود با هم بررسی کنیم و شما را از اهمیت انتخاب عطر عروسی برای عروس و داماد آگاه کنیم.

عطر و ادکلن برای عروس و داماد

چرا انتخاب عطر عروسی اهمیت دارد؟

همان طور که گفتیم ممکن است موضوع انتخاب عطر برای مراسم عروسی کمی عجیب به نظر برسد اما مسئله مهمی است. شما به عنوان یک زوج جوان که قرار است مهم ترین شب زندگی خود را تجربه کنید باید همه ی جزئیاتی که مراسم شما را متمایز می کنند را در نظر بگیرید تا موفق شوید که شبی خاطره انگیز را برای خود و مهمانانتان بسازید. عطر عروسی نیز برای عروس و داماد یکی از همین جزئیات کوچک است که می تواند در خاطره شما و مهمانانتان بماند و در گذر سالیان شما و مهمانان با استشمام این عطر به یاد شب مراسم عروسی خواهید افتاد و خاطره های زیبای آن شب برای شما مرور خواهد شد. علاوه بر آن شما ممکن است به دلیل فعالیت ها و مسئولیت های زیادی که در شب عروسی به عهده دارید عرق کنید پس درست نیست که با بوی نامناسب به استقبال مهمانان عزیزتان بروید و پذیرایی مجلس خود را انجام دهند و می توانید با استفاده از اندکی عطر و ادکلن دوباره به ساعات اولیه روز برگردید و نشاط خود را بازیابید.

بهترین عطر برای عروس

ملاک های انتخاب عطر عروسی

شاید اولین مسئله ای که در انتخاب عطر و ادکلن عروسی به ذهن شما عزیزان می رسد هزینه ای است که باید برای این عطر بپردازید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای این شب هزینه بیشتری را بپردازید چرا که ماندگاری عطر در این شب از اهمیت بالایی برخوردار است و عطر هایی که از غلظت پایین تری برخوردارند نمی توانند ماندگاری خوبی بر روی لباس شما داشته باشند. برای این شب می توانید از عطر های روغنی نیز استفاده کنید چرا که این عطر ها ماندگاری خوبی دارند و می توانند ساعت های بیشتری روی لباس شما بمانند چرا که شما در طی مراسم نمی توانید مدام عطر خود را تمدید کنید.

بهترین ادکلن برای داماد

از دیگر مسائل مهمی که در انتخاب عطر و ادکلن عروسی اهمیت دارد انتخاب یک رایحه متناسب با تم مراسم و فصل برگزاری مراسم می باشد. به عنوان مثال اگر قرار است عروسی شما در فصل سرد سال برگزار شود بهتر است عطری را با رایحه گرم انتخاب کنید و یا اگر قصد دارید مراسم خود را در سالن برگزار کنید باید توجه داشته باشید که عطر تند را انتخاب نکنید که موجب سردرد خود و اطرافیانتان در فضای بسته سالن شود.

آیا ادکلن عروسی برای عروس و داماد متفاوت است؟

یکی دیگر از سوال های مهمی که در رابطه با عطر عروسی وجود دارد رایحه ای است که برای این عطر مهم انتخاب کردید شما می توانید به جای تصمیم گیری در رابطه با رایحه عطر ها به نزدیک ترین عطر فروشی بروید و از فروشنده عطر هایی که رایحه جفت دارند درخواست کنید. همچنین شما می توانید با خرید و انتخاب رایحه های جفت برای عطر خود و همسرتان خلاقیت به خرج دهید. بسیاری از برند های معروف مانند لاکوست هارمونی و هوگو عطر هایی زنانه و مردانه ست را به بازار وارد کرده اند و این عطر ها رایحه ای مکمل و البته مشابه یکدیگر دارند.

مناسب ترین عطر ها برای عروس و داماد کدامند؟

برخی عطر ها در بازار موجود هستند که می توانید با انتخاب آن ها خاطره ای به یادماندنی در مراسم خود ایجاد کنید. این عطرها دارای خط بو و ماندگاری فوق العاده ای هستند و همه افرادی که در شب عروسی اطراف شما باشند شگفت زده خواهند کرد. در انتخاب عطر عروسی برای خود و همسرتان می توانید از یک عطر مشترک استفاده کنید تا بر دراماتیک بودن فضای برگزاری عروسی بیفزایید. در انتها دقت داشته باشید که خرید حضوری عطر بهترین گزینه برای شما خواهد بود چرا که می توانید با آرامش خاطر بهترین رایحه را برای ادکلن و عطر عروسی خود انتخاب کنید.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
برچسب ها
آخرین پست ها
تبلیغات متنی