برگزاری جشن نامزدی

برگزاری جشن نامزدی-تشریفات ملل

جشن نامزدی در سالن های برگزاری جشن، می تواند شکوه بیشتری را به همراه داشته باشد. البته جشن نامزدی را می توان همزمان با جشن عروسی برگزار کرد و هر دو جشن را در یکدیگر ترکیب کرد. در این صورت نه تنها از میزان هزینه های اضافی کاسته می شود، مهمانان هم به یکباره در هر دو جشن حضور دارند.

اگر عروس و داماد بخواهند جشن نامزدی خود را به طور مجزا برگزار کنند، می توانند آن را در سالن های کوچک و با تعداد مهمان های کمتر برگزار کنند. برای جشن نامزدی پذیرایی همانند جشن عروسی است و این به سلیقه عروس و داماد بستگی دارد. البته باید به هزینه ها نیز توجه کنند.

یکی از نکاتی که در برگزاری جشن نامزدی باید به آن توجه کنید، صمیمیت و ارتباط میان مهمانان است. از آنجا که اقوام و آشنایان عروس و داماد برای اولین بار با یکدیگر روبرو می شوند، آشنایی زیادی با نحوه رفتار و حتی فرهنگ یکدیگر ندارند. بنابراین بهتر است سالنی که برای برگزاری جشن نامزدی انتخاب می شود، به گونه ای باشد که موجب گرم شدن محفل جشن شود. در این مورد موسیقی می تواند به مهیج تر شدن جشن نامزدی کمک کند. اما موسیقی هم باید مطابق با سلیقه مهمانان انتخاب شود.

فضاسازی و نورپردازی سالن جشن اهمیت زیادی دارد. روشنایی سالن، تزئینات، رنگ دیوارها، راحتی و لوکس بودن میز و صندلی ها نیز می تواند شکوه جشن نامزدی را بیشتر کند. نباید از کنار این مراسم به راحتی گذر کرد. بلکه بهتر است این جشن نیز آبرومندانه و با شکوه تمام با انتخاب یک تشریفات مجالس با سابقه برگزار شود. فضای سالن باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا مهمانان براحتی به جشن و پایکوبی مشغول شوند. شما می توانید با رعایت به نکاتی که برای انتخاب تشریفات مجالس حرفه ای لازم است مراسم با شکوه و خاطره انگیزی را برگزار کنید.