باغ وسالن عروسی

تشریفات مجالس و خدمات مجالس ملل با در اختیار داشتن فهرست کافی از سالن های اجتماعات در سطح شهر باغ های باشکوه در داخل یا حومه ی شهر، متناسب با ظرفیت و سلیقه ی شما در جهت وسعت دامنه ی انتخابتان به برگزاری هرچه بهتر مراسم شما می اندیشد.
باغ و سالن های لوکس تشریفات مجالس ملل، با فضایی مثال زدنی که شامل برکه ، آبنما و نورپردازی های حرفه ای منحصر به فرد می باشد.
که با فضاسازی های مخصوص برگزاری مراسم عروسی و همچنین امکانات و وسایل بازی کودکان و پذیرایی در فضای باز برای خانم ها و آقایان بی شک شبی ماندگار را در خاطرتان ثبت خواهد کرد.
انجام تشریفات مجالس عروسی یکی از مهمترین و اساسی ترین کارها در یک مجلس عروسی می باشد که انتخاب درست آن می تواند بهترین شب زندگی را برای هر فردی رقم بزند .برای انتخاب خدمات مجالس عروسی باید به یکسری نکات توجه ویژه شود .در اولین قدم باید یک تشریفات مجالس عروسی خوب را انتخاب کنید و با توجه به بودجه خود جلو بروید .

برگزاری جشن ها توسط خدمات مجالس در سالن یا باغ است که انتخاب یکی از این دو طبق سلیقه عروس و داماد خواهد بود. اما فصل گرما و سرما هم در انتخاب باغ و سالن عروسی تاثیر دارد. در فصل زمستان و پاییز که هوا رو به سردی می رود، فضای بسته سالن برای برگزاری جشن مناسب تر است. اما در فصل های گرم سال، می توان جشن را در فضای باغ برگزار کرد.

 برگزاری جشن در سالن

اگر جشن در سالن برگزار می شود، تزئینات آن با فضای باز باغ متفاوت است. در سالن از گل آرایی، نورپردازی و رنگ های مختلفی استفاده می شود. همینطور چینش میز و صندلی ها هم مرتب تر است. رنگ دیوارها باید با نورپردازی متناسب باشد. جایگاه عروس و داماد در سالن با گچ بری و انواع پارچه های حریر و ساتن تزئین می شود. همچنین در سالن می توان برای جایگاه عروس و داماد از کلبه عروس استفاده کرد.

پذیرایی از مهمانان در سالن بر روی میزها انجام می شود که معمولا به سالن دیگری نیاز نیست. پذیرایی می تواند به صورت سلف سرویس باشد و یا اینکه توسط کارکنان خدمات مجالس میز پذیرایی چیده شود.

برگزاری جشن در باغ

اگر هوای بیرون مطبوع باشد، بارش جوی هم نباشد، برگزاری جشن در فضای باز باغ دلنشین تر خواهد بود. اما نباید فراموش کرد که در زمان شب باید تمامی قسمت های باغ با استفاده از چراغ های پرنور، روشن باشند. ریسه هایی که در قسمتی از باغ استفاده می شود، تنها جنبه زیبایی دارد و نباید به عنوان منبع روشنایی به آنها تکیه شود.

نحوه پذیرایی در باغ کمی مشکل است که البته اگر جایگاه مجزایی برای صرف شام در نظر گرفته شود، پذیرایی از مهمانان بهتر انجام می شود و همانند سالن، قسمتی از باغ به رقص و پایکوبی اختصاص داده می شود. جایگاه عروس و داماد در باغ اغلب به شیوه سنتی تزئین می شود که جشن عروسی را کمی متفاوت تر می کند.