آخرین مدل کیک عروسی در سال 2017

مدل کیک عروسی

کیک عروسی نماد چیست؟
انتخاب کیک عروسی یکی دیگر از مشغله های فکری عروس دامادها است که یک تشریفات عروسی حرفه ای در این راستا هم می تواند بهترین کمک را به شما برساند. تشریفات عروسی و خدمات مجالس ملل با ارائه توضیحات زیر شما را در این امر یاری می نماید.
کیک به شکل سنتی از دیرباز در مجالس عروسی در دنیا سرو می شده است. این سنت از حدود قرون وسطی و امپراطوری روم باستان در بین مردم رواج پیدا کرده است. در گذشته کیک عروسی به شکل رایج وجود نداشت و تنها از چند تکه شیرینی که روی هم قرار می گرفتند درست می شده است، اما امروزه کیک های چند طبقه با شکل های خاص و زیبا دیزاین می شوند که چشمان هر بیننده ای را به تحسین وادار می کنند.

کیک عروسی-تشریفات ملل

کیک به دلیل طعم شیرین که دارد در واقع سمبلی برای شیرینی آغاز زندگی مشترک به شمار می آید. برای تزیین و طراحی یک کیک عروسی ساعت ها و گاه روزها وقت لازم است تا نتیجه دلخواه حاصل شود.
کیک عروسی پرنس ویلیام، مدل کیک عروسی جدید، کیک عروسی ایرانی همه با زحمت و تخصص ویژه ای طراحی و پخته شدند.
مدل کیک نامزدی، مدل کیک عروسی یک طبقه، کیک عقد کنان، کیک دو طبقه نامزدی همه باید مناسب مراسم مورد نظر باشند.
یک کیک عروسی باید بازتابی کامل از عروس و داماد، شخصیت و روحیاتشان باشد و با سایر اجزای یک مجلس عروسی تناسب داشته باشد. در طراحی یک کیک برای مجلس عروسی از آیتم های مختلفی مانند گل، مروارید و وسایل زیبا و تزیینی دیگر استفاده می شود.که استفاده از هریک از تزئینات با توجه بهنوع کیک قیمت کیک عروسی را تعیین می کند. گل ها از معمول ترین تزیینات بر روی کیک ها هستند که با توجه به نوع و رنگ قیمت های متفاوتی دارند. سفارش کیک عروسی در تهران با توجه به محلی که سفارش می دهید و تعداد طبقات کیک، مدل انتخابی شما و وزن نهایی مشخص می شود.
برخی افراد به دلیل سلیقه خاص خود و این که همیشه به دنبال آن هستند که از سایرین متمایز باشند در انتخاب کیک های عروسی نیز دست به ماجراجویی هایی می زنند که در نوع خود بسیار جالب توجه است. استفاده از روکش های طلا و یا طرح هایی عجیب و غریب از کیک ها شهودی بر این مطلب است که کیک عروسی 2016 و کیک عروسی 2015 بیشتر بر این اساس طراحی می شدند
مجسمه روی کیک به چه معنی هست؟
به شکل مرسوم بر روی تمام کیک های عروسی مجسمه ای کوچک از عروس و داماد قرار می گیرد که فیگورهای مختلفی دارند. این مجسمه معناهای مختلفی از جمله همراهی زوج جوان، تعهد قلبی و یا عشق می تواند داشته باشد که با توجه به تفاوت های فرهنگی مختلف تعبیرات گوناگونی در مورد آن وجود دارد.
آخرین مدل کیک عروسی چه ویژگی هایی دارد؟
مدل کیک عروسی شیک به شکل های گوناگونی در سراسر دنیا سرو می شوند که هرکدام نشان دهنده سلیقه و ذوق طراح و سفارش دهندگان آن ها هستند. از آنجایی که کیک یکی از مولفه های اصلی یک مجلس عروسی است دقت عمل در انتخاب آن داشتن کیکی زیبا و شکیل را به همراه دارد که در خاطر میهمانان عروسی باقی بماند.
استفاده از فوندانت در دیزاین کیک امروزه بسیار معمول شده است و قنادی های زیادی هستند که طرح های مختلف و زیبایی را با استفاده از این ماده بر روی کیک ها می زنند. همچنین کیک های گیپوری نیز مد شده اند که طرح های جالب توجهی دارند و مانند لباس های مجلل رنگارنگ هستند.

تشریفات و خدمات مجالس ملل

کیک هایی که شبیه به پیراهن عروسی هستند با همه جزییات و ظرافت هایی که در طراحی خود دارند نیز بسیار جذاب و مد روز هستند و با ظاهر شکیل خود به مراسم شما جلوه و درخشندگی می بخشند.
تشریفات و خدمات مجالس ملل با سال ها تجربه در زمینه برگزاری مجالس عروسی، ارائه خدمات مجالس و باغ های عروسی  به بهترین شکل شما را در داشتن شبی خاظره انگیز برای عروسیتان یاری می کند. این مجموعه با تکیه بر آخرین ژورنال های روز و همکاری قنادی های معتبر در سطح شهر زیباترین و لاکچری ترین کیک های عروسی را برای شما طراحی می کند.
گردآوری: تشریفات عروسی ملل

مقالات مشابه

باغ عروسی یک انتخاب مناسب جهت برگزاری مراسم

از مهمترین گزینه ها در برگزاری مراسم عروسی تشریفات مجالس و مکان برگزاری آن می باشد . پس از برگزاری مراسم نامزدی نوبت به مرحله عقد و یا عروسی می رسد. عروس و داماد و خانواده های آنها به دنبال...

خدمات مجالس و باغ عروسی

مراسم عروسی به بهانه شادی برای تازه عروس و داماد و شروع زندگی مشترک برپا می‌شود. امروزه این مراسم با خدمات مجالس همراه است و کمی این سنت دچار تغییر شده است. پوشیدن لباس سفید عروس و آراستن خود, پذیرایی...

اولین قدم برای برگزاری مراسم عروسی چیست ؟

بسیاری از افراد به دلیل نداشتن تجربه های کافی گاهی مجبور به پرداخت هزینه های زیادی هستند و در مقابل آن نیز خدمات باکیفیتی نیز دریافت نمی کنند. برای این که بتوان از چنین اتفاقاتی پیشگیری کرده و مراسم عروسی...

بهترین باغ عروسی و تشریفات مجالس عروسی را چگونه پیدا کنیم؟

عروس و دامادها برای اینکه به قول معروف مراسم عروسیشان آبرومندانه برگزار شود و مهمانان با خاطره‌‌ای خوش مجلس را ترک کنند، زحمات زیادی می‌کشند و خون دل‌ها می‌خورند. یکی از مشکلاتی که با آن دست و پنجه نرم می‌کنند...