درخواست منو
تاریخ حدودی مراسم
درخواست قیمت منو

باغ عروسی و سالن یا خدمات مجالس؟ اول به سراغ کدام برویم؟

باغ عروسی خدمات عروس

مراسم عروسی همواره یکی از مهم ترین اتفاقات زندگی هر فردی به شمار می آمده است. بسیاری از این مردم برای این که مراسم خود را به بهترین و باشکوه ترین شکل ممکن برگزار کنند، هزینه های زیادی پرداخته کرده و ماه ها برای برنامه ریزی برگزاری مراسم خود وقت می گذارند.

در فرآیند انجام تشریفات مجالس عروسی و برگزاری این مراسم باید با مؤسسات خدماتی زیادی در این زمینه ارتباط برقرار کرد تا نهایتاً به آن چیزی که دلخواه ماست دست پیدا کنیم. این مؤسسات خدماتی عبارتند از تالار و باغ عروسی، مزون، آتلیه، آرایشگاه و بسیاری دیگر که ما برای برگزاری مراسم خود به خدمات آن ها نیاز داریم.

بسیاری از افراد به دلیل نداشتن تجربه های کافی گاهی مجبور به پرداخت هزینه های زیادی هستند و در مقابل آن نیز خدمات باکیفیتی نیز دریافت نمی کنند. برای این که بتوان از چنین اتفاقاتی پیشگیری کرده و مراسم عروسی را به خاطره انگیزترین شب زندگی عروس و داماد و خانواده های آن ها تبدیل کنیم، بهتر است از مؤسسات تشریفات عروسی کمک بگیریم. البته باید در نظر داشته باشید که ممکن است برخی مؤسسات نیز با وعده های دروغین پول های زیادی از شما بگیرند و در نهایت پذیرایی خوبی از شما و میهمانانتان به عمل نیاورند. برای این که چنین اتفاقی نیفتد بهتر است از خدمات مجالس استاندارد و دارای مجوز کمک بگیرید و برای انتخاب یک مؤسسه خوب کمی زمان برای تحقیق صرف کنید.

تشریفات مجالس با پشتوانه تجربی خود در زمینه برگزاری میهمانی های مختلف و معرفی مؤسسات خدماتی زیر مجموعه خود، شما را در انتخاب بهترین ها با توجه به بودجه تان یاری خواهند کرد.

یکی از خدماتی که این مجموعه ها ارائه می دهند، معرفی باغ عروسی و یا تالار عروسی به منظور برگزاری مجلس عروسی است.

خدمات مجالس-تشریفات ملل

مزایا و معایب تالارهای عروسی چه هستند؟

تالار عروسی گزینه بسیاری از عروس و دامادها برای برگزاری مراسم ازدواج آن ها است. در این مکان تمام خدمات مربوط به پذیرایی میهمانان، سفره های عقد و… به زوج ها ارائه می شود. اگر می خواهید برای مراسم ازدواج خود یک تالار مشخص را انتخاب کنید، بهتر است بدانید که در کل تالار عروسی نسبت به باغ قیمت های مناسب تری دارد، ضمن این که به دلیل سرپوشیده بودن فضا تجهیزات تهویه و سیستم های گرمایشی و سرمایشی در تالارها به نسبت باغ ها امکانات بهتری دارند. 

به دلیل این که عمده تالارها در شهرها و در نزدیکی محل سکونت میهمانان واقع شده اند، تالارها از لحاظ دسترسی و رفت و آمد گزینه های بهتری هستند، البته باید دقت کنید که تالار مورد نظر شما ظرفیت پارکینگ مناسبی داشته باشد. 

تالارها به دلیل سرپوشیده بودن نیاز به ملاحظات لازم میزبان برای گرم ماندن غذاهای رو میز را ندارند و میزبان از این لحاظ می تواند با خیال راحت به پذیرایی و سرو غذا بپردازد، این مسئله در زمان برگزاری مراسم عروسی در باغ میزبان را با چالش مواجه می کند و او باید چاره ای برای گرم نگهداشتن غذا برای مدت بیشتر بیاندیشد.

با این که بسیاری از مراسم های عروسی در فصول گرم سال برگزار می شوند و از این بابت تفاوت زیادی بین باغ ها و تالارها برای برگزاری مراسم نیست، اما برای آن تعداد اندکی از مراسم ها که در زمستان و زمان های سرد به پا می شوند، در کل تالار عروسی گزینه مناسب تری است.

چرا برخی از زوجین باغ عروسی را به تالار ترجیح می دهند؟

باغ های عروسی دارای جذابیت های بصری زیادی هستند که چشمان هرکسی را به زیبایی های خود خیره می کنند. گرفتن مراسم عروسی در باغ عروسی به دلیل داشتن امکانات پذیرایی و رفاهی بیشتر، قطعاً مطلوبیت بالاتری دارد و بیشتر کسانی که خواهان برگزاری یک مراسم عروسی خوب و لاکچری هستند باغ عروسی را برای انجام تشریفات لازم برای میهمانی عروسی خود ترجیح می دهند. نکته ای که انتخاب باغ عروسی را تحت تأثیر قرار می دهد، هزینه های بالاتر اجاره این مکان ها است، اما بیشتر مردم این هزینه ها را نادیده می گیرند و به منظور مطلوب تر برگزار شدن مجلس خود سراغ باغ عروسی می روند. چالش بعدی باغ ها فاصله زیاد آن ها از شهرهای اصلی است، اما آمار برگزاری میهمانی در باغ عروسی و رشد فزاینده آن نشان می دهد که این موضوع هم تأثیری در عدم مطلوبیت باغ عروسی نداشته است.

باغ های عروسی به دلیل داشتن فضای آزاد و گیاهان و منظره های طبیعی برای برگزاری مراسم ازدواج بسیار عالی هستند؛ از این رو، اگر امکان اجاره آن ها برایتان مقدور باشد این مکان ها بی شک از لحاظ زیبایی و تشریفاتی که امکان انجام آن ها تنها در باغ های عروسی است، گزینه های بهتری خواهند بود.

مؤسسه تشریفات ملل با برگزیدن بهترین باغ ها برای برگزاری عروسی، انتخابی شایسته پیش روی زوج های عزیز می گذارد. این مجموعه خدمات مجالس با بهره گیری از به روزترین تکنیک های تشریفاتی، شب عروسی شما را به صورت خاطره ای دل انگیز در ذهن شما و خانواده تان ثبت می کند.

گردآوری: تشریفات عروسی ملل

مقالات مشابه

عمارت ملل; سالن عقد شیک و لاکچری در تهران

عمارت ملل; سالن عقد شیک و لاکچری در تهران

آیا به دنبال یک سالن عقد شیک یا سالن عقد لاکچری در تهران هستید؟ امروز به بررسی یکی از بهترین، لوکس ترین و لاکچری ترین عمارت عقد تهران خواهیم رفت اما قبل از آن باید به بررسی معنای لغوی لوکس...
انواع خدمات تشریفات عروسی

انواع خدمات تشریفات عروسی

استفاده از خدمات مرتبط با مراسم‌ها و جشن‌ها اکنون به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی و بدون هیچ گونه نگرانی و استرسی، میزبان جشن‌ها، مراسم‌ها، سمینارها و همایش‌های متنوع باشید. در ابتدا، خدمات مجالس معمولاً تنها برای...
تشریفات تولد تهران

ایده‌ های برای برگزاری یک جشن تولد فراموش نشدنی

تولد هر فرد، یکی از مهم‌ترین روزهای زندگی او است. به همین دلیل، برگزاری یک جشن تولد باشکوه و خاطره‌انگیز برای این روز، بسیار مهم است. تشریفات ملل، یکی از بهترین شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات مجالس تولد در تهران است. این...
اجاره روف گاردن در تهران

اجاره روف گاردن در تهران

برای اجاره روف گاردن در تهران ابتدا باید نوع مراسمی که میخواهید در روف گاردن برگزار کنید را مشخص کنید ( بله برون، عقد، عروسی، تولد، مهمانی خانوادگی و..) سپس منطقه مورد نظر خود را انتخاب کنید ( شرق، غرب،...