درخواست منو
تاریخ حدودی مراسم
درخواست قیمت منو

بهترین زمان مراجعه به تشریفات و خدمات مجالس و برگزاری مراسم عروسی؟

زمان برگزاری تشریفات عروسی

یکی از سؤال‌هایی که عروس و دامادها در انتخاب فصل برگزاری عروسی خود ‌می‌پرسند این است که کی و چه فصلی را برای این کار در نظر بگیرند. شش ماه اول سال یعنی بهار و تابستان کار تالارها و باغ‌ها و تشریفات مجالس رونق بیشتری دارد و به‌طبع گران‌تر از شش ماه دوم سال است. تشریفات مجالس عروسی در فصل زمستان ارزان‌تر است. کمتر عروس و دامادی این فصل را برای عروسی انتخاب می‌کنند. ولی می‌توانید با رعایت یک سری نکات و با توجه به اینکه هزینه کمتری قرار است بدهید، مراسم خود را در یک شب برفی رومانتیک برگزار کنید. یکی از چیزهایی که رفت و آمدها و کارها را دچار مشکل می‌کند بارش برف و باران در این فصل است.

برای برگزاری مراسم عروسی از شش ماه قبل به تشریفات عروسی و خدمات مجالس مراجعه کنید، چون باید جای خود را رزرو کنید. این طور نیست که امروز قصد گرفتن عروسی داشته باشید و هر زمان اراده کنید بتوانید در هر جایی مراسم خود را برگزار کنید. انتخاب باغ عروسی در تهران، باغ عروسی ارزان، سالن عروسی و یا تالار زمان بر است، همچنین برای داشتن بهترین انتخاب بهترین تشریفات عروسی در تهران، بهترین مراسم عروسی و بهترین باغ عروسی نیاز به یک مشاور و همراه دارید که در انتخاب آن باید نهایت دقت را به کار گیرید.

تشریفات ملل

نکاتی برای تعیین تاریخ عروسی

تعیین تاریخ عروسی بسیار مهم است. نخستین چیز برای تعیین این تاریخ یک تقویم ساده است که شما را در انتخاب روز مناسب یاری می‌رساند.

برای اینکه همه چیز با حوصله و سر وقت انجام شود، دست‌کم به شش ماه زمان نیاز دارید. خانواده‌های ایرانی اعیاد مذهبی را برای برگزاری مراسم عروسی خوش یمن می‌دانند. البته یکی از مزایای آن این است که در روز تعطیل خواهد بود و مهمانان همه در مراسم حضور خواهند داشت و این مورد را هم باید مد نظر داشته باشید که احتمالاً هزینه بیشتری را مجبور باشید در ایام خاص برای اجاره تالار و باغ پرداخت کنید. تشریفات و خدمات مجالس در این روزها سرشان شلوغ است و ممکن است همین امر باعث شود که نتوانند آن طور که باید به شما خدمات لازم را ارائه دهند.

اگر با یک روز خاص خاطره داشته باشید، برای ماندگارتر شدن آن می‌توانید آن را برای تاریخ عروسی خود انتخاب کنید. اینکه فاصله بین عقد و عروسی چقدر باشد، برای برخی از خانواده‌ها به‌ویژه خانواده‌های سنتی‌تر مهم است. تعیین تاریخ عروسی به این مسائل فرهنگی نیز بستگی دارد.

اگر قرار است مهمانان شما از راه دور مثلاً شهرستان به عروسی شما بیایند، آسایش و راحتی آنها را مد نظر داشته باشید. تعطیلات رسمی این امکان را برای شما فراهم می‌کنند. بهترین حالت چند روز تعطیلی پشت هم است که حتی افرادی که بچه مدرسه‌ای دارند بتوانند در شادی شما شریک شوند. از طرفی انتخاب فصل زمستان رفت و آمد این افراد را سخت می‌کند.

نه تنها اجاره تالار ممکن است در روزهای تعطیل و اعیاد مذهبی بیشتر باشد، دیگر هزینه‌ها مانند فیلم‌برداری و عکاسی و گل آرایی ماشین و دیگر کارهایی که در آن روز انجام می‌دهید متفاوت خواهد بود. در کل، اگر می‌خواهید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی داشته باشید، قید روزهای خاص را بزنید. برگزاری مراسم عروسی در یكی از ایام وسط هفته صرفه‌جویی اساسی در هزینه‌ها در بر خواهد داشت.

نکته مهم دیگری که باید مد نظر داشته باشید این است که عروسی شما با دیگر افراد فامیل تداخلی نداشته باشد. مخصوصاً در مواردی که قرار باشد اقوام شما از راه دور برای عروسی شما بیایند و فردای همان روز مجبور باشند خود را با عجله به مراسم عروسی زوج دیگری از فامیل برسانند. تاریخ عروسی خود را پس از تثبیت به همه اعلام کنید تا دیگران هم در تعیین تاریخ مراسم خود آن را در نظر داشته باشند..

تشریفات ملل این اطمینان را به شما می دهد تا بهترین شب زندگیتان با در بهترین باغ های شرق، غرب و شمال تهران و در بهترین های باغ عروسی در گرمدره برگزار نماید.

گردآوری: تشریفات عروسی ملل

مقالات مشابه

کارهایی که عروس و داماد باید قبل از عروسی انجام دهند

کارهایی که باید قبل از عروسی‌ انجام دهید

روز عروسی یکی از بهترین روزهای زندگی  هر فردی است. در این روز، همه چیز باید به طور کامل و بدون هیچ نقصی اجرا شود. پس از ماه‌ها طراحی و برنامه‌ریزی عروسی، در روزهای آخر شما ممکن است نگران شوید...
مراسم نامزدی چیست

تفاوت مراسم بله برون و نامزدی

تقریبا، همه ی ما در برهه ای از زندگی خود درگیر دوران شیرین ازدواج می شویم، اما در طول این دوران، مراسم ها و شب ها و جشن های زیادی را پشت سر می گذاریم که هرکدام از آن ها...
سالن عقد شمال تهران

سالن عقد و محضر ازدواج شیک در شمال تهران

انتخاب یک سالن عقد بر اساسم محدوده دلخواه کاری زمان بر است . اگر میخواهید مراسم عقد خود را در یک محضر ازدواج با سالن های شیک و به روز در شمال تهران برگزار نمایید در ادامه همراه ما باشید....
باغ تالار در تهران

برگزاری خدمات مجالس در بهترین باغ تالارهای تهران و حومه

برگزاری مراسم و خدمات مجالس در تالار ها و باغ تالار ها همیشه از دغدغه های مهم عروس و داماد ها ی جوان بوده و هست. گاهی اوقات نیز این موارد به اختلاف نظر هایی منجر میشود که در ادامه...