باغ عروسی کوچک برای مراسمات با ظرفیت کم | خدمات مجالس

باغ کوچک عقد

باغ عروسی کوچک و یک خدمات مجالس با امکانات یکی از مشکلاتی که برای برگزاری مراسم ها با آن روبرو هستیم تعداد میهمانان است. حال آنکه هر چه می گذرد تعداد میهمانان جشنها و مراسم های گوناگون از گذشته کمتر می شود. اگر به تالار و باغ تالار دلخواهتان مراجعه کردید و دیدید که حداقل تعداد میهمانان پذیرش شده در آن تالار با تعداد میهمانان کم شما مطابقت ندارد در ادامه با ما همراه باشید.

تولد تشریفات ملل

سالن کوچک برای مراسم های کوچک

حتما تا به حال پیش آمده که وارد سالن عروسی کسی شوید و از خالی بودن تالار تعجب کنید! با خودتان می گویید یعنی این بندگان خدا کس و کار ندارند ؟! یا چقدر این تالار خالی از مهمان توی ذوق می زند! چرا مراسم اینقدر سوت و کور است ! چه مسافت طولانی را باید بروم که با فلانی سلام و احوالپرسی کنم ! نمی ارزد ، بیخیال!

باغ عروسی کوچک با خدمات مجالس  و تشریفات عروسی ملل

برای اینکه در مراسم عروسی یا عقد و یا تولد شما چنین بحثی پیش نیاید ، چاره کار استفاده از امکانات باغ ها و تالار های کم ظرفیت و کوچک و یا روف گاردن شگفت انگیز می باشد. این مکان های لوکس و کم ظرفیت همچنین خدمات خاص تری را نیز ارائه می دهند. رسیدگی به تعداد کم میهمان به خودی خود باعث میشود امکانات بیشتری در اختیار میهمانان قرار گرفته و باعث بهبود کیفیت حتی در پذیرایی می گردد.

عکس های دورهمی در تالار کوچک

وجود میهمانان کم و گلچین شده فامیل به شما احساس بهتری می دهد . کما اینکه پذیرایی بهتر و مبسوط تری توسط پرسنل تالار از آنان به عمل آمده و مراسمی خاطره انگیز را تجربه میکنند.

تعداد کم میهمانان باعث می شود که توانایی گرفتن عکس های یادگاری خوب با مهمانان را داشته باشید. تصور کنید در جشنی با 500 مهمان یا بیشتر اصلا فکر اینکه بتوانید با همه عکس بی اندازید هم می تواند سردرد آورنده باشد!

چه مراسم هایی را در باغ و تالار و روف گاردن کوچک و کم ظرفیت می توان برگزار کرد ؟

  • جشن عروسی (با تعداد مهمانان کم)
  • جشن عقد
  • جشن تولد
  • جشن نامزدی
  • جشن تعیین جنسیت
  • جشن پایان خدمت
  • ولیمه
  • بله برون
  • و …

تولد تشریفات ملل

همه مراسم هایی که تعداد مهمانان در آن کم هستند را می توان با تشریفات در تالار های کوچک و مقرون به صرفه برگزار نمود.

با اجاره سالن کوچک و کم ظرفیت برای این نوع از مراسم ها می توانید مدیریت بیشتری بر نوع خدمت رسانی به مهمانان اعمال کنید. مثلا سر زدن به سر میز مهمانان برای اطلاع از نحوه پذیرایی از ایشان که در فرهنگ ما ایرانیان بوده و از سنن مهمان نوازی خوب ما ایرانی ها است گرفته تا گرفتن عکس یادگاری که در بالا ذکر شد. همه و همه در تالار های کوچک و صمیمی جلوه بهتری دارند.

تشریفات ملل با در اختیار داشتن سالن های مناسب مراسم های عقد ، تولد ، نامزدی و … و با مدیریت با تجربه به شما کمک می کند تا شبی به یاد ماندنی را تجربه کنید.

مقالات مشابه

باغ تالار در تهران

برگزاری خدمات مجالس در بهترین باغ تالارهای تهران و حومه

برگزاری مراسم و خدمات مجالس در تالار ها و باغ تالار ها همیشه از دغدغه های مهم عروس و داماد ها ی جوان بوده و هست. گاهی اوقات نیز این موارد به اختلاف نظر هایی منجر میشود که در ادامه...
باغ تالار خوب برای عروسی

باغ تالار خوب در شهریار تهران

باغ تالار ها از جمله جذاب ترین و بهترین مکان ها برای برگزاری یک عروسی لاکچری است. اما کسانی که در شهریار تهران زندگی می کنند ممکن است دنبال یک باغ تالار خوب باشند. باغ تالار شهریار جزو بهترین ها...
قیمت تشریفات عروسی

قیمت تشریفات عروسی در تهران

همیشه یکی از دغدغه هایی که عروس و داماد ها را درگیر خود می کند قیمت تشریفات عروسی است. برخی از خدمات مجالس هم هزینه های جداگانه ای دارد. اما این موضوع در کلان شهر هایی مانند تهران کاملا متفاوت...
همایش

خدمات مجالس و برگزاری همایش و سمینار ها

امروزه شرکت های زیادی جهت خدمات مجالس برگزاری همایش ها و سمینار ها مشغول فعالیت هستند و هر کدام از این شرکت ها با نام های تجاری مختلف ارائه دهنده خدمات گوناگونی هستند. در بین تمامی این شرکت های خدمات...
پشتیبانی تشریفات ملل
چت از طریق واتساپ