درخواست منو
تاریخ حدودی مراسم
درخواست قیمت منو
× melal تشریفات لوکس ملل

آفر ویژه خرداد ماه برای تاریخ های باقی مانده

نحوه ارائه خدمات و تشریفات در باغ تالار ها

خدمات عروسی تشریفات مجالس

شب عروسی یکی از مهمترین و پر خاطره ترین شب های زندگی هر فردی به شمار می رود. بسیاری افراد پس از سالها همچنان خاطرات شب عروسی خود را مرور می کنند . علاوه بر اینکه شب عروسی جزو مهم ترین و پر خاطره ترین شب زندگی افراد به شمار می رود نحوه برگزاری مراسم نیز برای افراد بسیار حیاتی است زیرا افراد برای برگزاری یک مراسم زیبا هزینه های زیادی کرده و می خواهد مراسم به شکل دلخواه خود برگزار شود به همین دلیل نحوه ارائه خدمات و تشریفات عروسی برای عروس و داماد و حتی خانواده ها بسیار مهم است .

برخی از عروس و داماد ها در فصل های بهار و تابستان برای زیبا تر و خاطره انگیز تر شدن مراسم عروسی میل به برگزاری مراسم در باغ تالار ها دارند که انتخاب یک باغ تالار مناسب بستگی به سلیقه عروس و داماد دارد .

زمانی که ما یک باغ تالار را برای برگزاری مراسم خود انتخاب می کنیم باید در نظر داشته باشیم که وظایف یک مجموعه و یا باغ تالار چیست و نوع ارائه خدمات و تشریفات این باغ تالار به چه صورت انجام می گیرد تا بتوان یک شب رویایی و باشکوه را برای عروس و داماد  و یک شب زیبا را برای مهمان را رقم بزند .

اما نوع خدمات و تشریفات یک باغ تالار باید چگونه باشد ؟

یکی از نکات مهم و قابل اهمیت در باغ تالار ها نوع سرویس دهی ,  پذیرایی , کیفیت غذا ها و حتی اتاق عقد و سفره عقد می باشد تا بتوان یک مراسم زیبا را برگزار کرد که البته شیوه ارائه خدمات و تشریفات در هر باغ تالار به روشی جدا برگزار می شود.

امیدواریم با مطالعه مقاله و شیوه انجام ارائه خدمات و تشریفات در باغ تالار ها یک باغ تالار مناسب را برای برگزاری مراسم خود انتخاب کنید .

زمانی که ما یک باغ تالار را برای برگزاری مراسم انتخاب می کنیم مسئول این مجموعه موظف به برقراری نظم در طول ساعات برگزاری مراسم , ارائه بهترین خدمات , پذیرایی مناسب , استفاده از بهترین آشپزها برای تهیه  غذا و استفاده از بهترین فیلم بردار ها و … می باشد  البته تمام مسئولیت ها و خدمات  یک باغ تالار فقط شامل این موارد نمی شود و دارای وظایف و خدمات  دیگری نیز دارد که به آنها اشاره می کنیم :

 • مدیریت مناسب
 • گل آرایی با توجه به سلیقه عروس و داماد
 • پیشنهاد بهترین گروه موسیقی به عروس و داماد
 • انتخاب یک تیم فیلم بردار حرفه ایی زیرا کیفیت فیلم برداری در زمان برگزاری مراسم برای عروس و داماد بسیار مهم است
 • ارائه بهترین خدمات رفاهی برای مهمانان که شامل پذیرایی مناسب با بهترین کیفیت و استفاده از بهترین میز و صندلی ها برای راحت بودن مهمانان و تمیز و منظم بودن میز و صندلی ها
 • برنامه ریزی درست در تایم زمانی مناسب و انجام تمام قسمت های مراسم شامل پذیرایی , عقد , اجرای تیم موسیقی و … در بازه زمانی مشخص شده
 • استفاده از مرغوب ترین مواد برای تهیه شام و … به همراه تیم آشپزی زبر دست و همچنین آوردن شام به موقع
 • داشتن پارکینگی مناسب با ظرفیتی مناسب برای ارائه دادن بهتر خدمات به مهمانان نیز از وظایف مهم یک باغ تالار به شمار می رود

خدمات عروسی تشریفات مجالس

البته بسیاری از باغ تالار ها برای برگزاری هرچه بهتر مراسم و همچنین جذب بیشتر عروس و داماد ها دارای امکانات و خدمات بیشتری نیز می باشند که باعث می شود یک شب رویایی برای عروس و داماد رقم بخورد .

از برخی دیگر از خدمات و تشریفات دیگر باغ تالار می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • آرایشگاه و مزون عروس : بسیاری از باغ تالار ها دارای آرایشگاه و مزون عروس می باشند که برای ارائه بهتر خدمات به عروس و داماد پیشنهاد می شود که البته بستگی به نوع نظر عروس و داماد دارد.
 • داشتن یک تیم برای تزئین سفره و اتاق عقد : یکی دیگر از خدمات و تشریفات برخی از باغ تالار ها داشتن یک تیم ماهر برای تزئین سفره و اتاق عقد عروس داماد می باشد . اتاق عقد جزو مهم ترین بخش ها و قسمت های یک عروسی می باشد که بودن یک تیم ماهر و زبر دست می تواند زیبایی عروسی را برای عروس و داماد چند برابر کند .
 • گروه حرکات موزون : یکی دیگر از خدماتی که یک باغ تالار می تواند به عروس و داماد برای برگزاری بهتری مراسم پیشنهاد کند گروه حرکات مزون می باشد که شامل حرکات نمایشی و رقص می باشد که باعث جذاب تر شدن و هیجانی شدن مراسم عروسی می شود و حتی در برخی از این تیم ها افرادی بر روی سن با تعریف لطیفه و … به گرم تر و زیباتر شدن مراسم کمک می کنند.
 • گل آرایی : گل آرایی یکی دیگر از خدمات باغ تالار ها به شمار می رود . برخی باغ تالار ها با داشتن یک کادر مجرب با گل آرایی در محیط سالن و باغ تالار باعث زیباتر شدن دکوراسیون و جذاب تر شدن محیط می شود که می توان این گل آرایی توسط کادر باغ تالار ها و به سلیقه عروس و داماد صورت گیرد .
 • معرفی قنادی حرفه ایی به عروس و داماد : یکی دیگر از خدماتی که یک باغ تالار برای عروس و داماد باید در نظر بگیرد معرفی یک قنادی حرفه ایی می باشد زیرا کیک جزو یکی از قسمت های سفره عقد به شمار می رود و برای عروس داماد شکل و ظاهر و حتی کیفیت کیک بسیار مهم است و بودن یک قناد ماهر در باغ تالار علاوه بر عدم نیاز به خرید کیک از بیرون می تواند به بالارفتن ارائه خدمات نیز کمک کند .
 • ماشین عروس : بسیاری از باغ تالار ها در هنگام پیشنهاد و ارائه خدمات به عروس و داماد برای بالاتر بردن سطح خدمات و تشریفات ماشین عروس و تزئین ماشین عروس را نیز پیشنهاد می کند . ماشین عروس جزو اصلی ترین قسمت های عروسی به شمار می رود و بودن یک ماشین عروس زیبا می تواند خاطرات زیادی را برای عروس و داماد رقم بزند به همین دلیل برخی از باغ تالار ها با داشتن کادر مجرب و آموزش دیده با تزئین ماشین عروس باعث رقم خوردن شبی به یاد ماندنی برای عروس و داماد ها می شود .

خدمات عروسی تشریفات مجالس

همچنین وجود یک مشاور ماهر در باغ تالار ها برای عروس و داماد جهت نوع برگزاری مراسم و شیوه ارائه خدمات و تشریفات و یا زمان ورود و خروج مهمانان بسیار حائز اهمیت می باشد .

با توجه به مسائلی که گفته شد امید واریم با انتخاب یک باغ تالار مناسب از نظر ارائه خدمات و تشریفات بتوانید شب به یاد ماندنی را برای خود به ارمغان بیاورید

 

 

مقالات مشابه

سالن عقد شمال تهران

سالن عقد و محضر ازدواج شیک در شمال تهران

انتخاب یک سالن عقد بر اساسم محدوده دلخواه کاری زمان بر است . اگر میخواهید مراسم عقد خود را در یک محضر ازدواج با سالن های شیک و به روز در شمال تهران برگزار نمایید در ادامه همراه ما باشید....
باغ تالار در تهران

برگزاری خدمات مجالس در بهترین باغ تالارهای تهران و حومه

برگزاری مراسم و خدمات مجالس در تالار ها و باغ تالار ها همیشه از دغدغه های مهم عروس و داماد ها ی جوان بوده و هست. گاهی اوقات نیز این موارد به اختلاف نظر هایی منجر میشود که در ادامه...
باغ تالار خوب برای عروسی

باغ تالار خوب در شهریار تهران

باغ تالار ها از جمله جذاب ترین و بهترین مکان ها برای برگزاری یک عروسی لاکچری است. اما کسانی که در شهریار تهران زندگی می کنند ممکن است دنبال یک باغ تالار خوب باشند. باغ تالار شهریار جزو بهترین ها...
قیمت تشریفات عروسی

قیمت تشریفات عروسی در تهران

همیشه یکی از دغدغه هایی که عروس و داماد ها را درگیر خود می کند قیمت تشریفات عروسی است. برخی از خدمات مجالس هم هزینه های جداگانه ای دارد. اما این موضوع در کلان شهر هایی مانند تهران کاملا متفاوت...
پشتیبانی تشریفات ملل
چت از طریق واتساپ