× melal تشریفات لوکس ملل

آفر ویژه خرداد ماه برای تاریخ های باقی مانده

اجاره باغ عروسی با شرایط و امکانات مناسب

اجاره باغ عروسی

اجاره باغ عروسی با شرایط و امکانات مناسب و یا اجاره سالن عروسی و اطلاع از چگونگی برگزاری مراسم عروسی از اولین نیازهای مهم هر زوج جوان است.

برای برگزای مراسم عروسی، هر زوجی نیازمند جا ومکان بزرگ و مناسب است که بر اساس نوع سلیقه و خواسته افراد در تالار و یا باغ برگزار میگردد.  موسسات برگزاری تشریفات عروسی به زوجهای جوان برای انتخاب مکان مورد نظر کمک میکنند. توجه به آب و هوا

و فصل و زمان مراسم، دسترسی راحت و سریع به محل باغ، در اختیار قرار دادن کروکی محل باغ به میهمانان، بودن فضای کافی باغ با توجه به تعداد میهمانان،  پارکینگ بزرگ و مناسب از نکات مهم  برای اجاره باغ عروسی است.

اجاره باغ عروسی

اجاره باغ عروسی و اجاره باغ وسالن عروسی در اطراف تهران و حومه، گرمده و… توسط موسسات خدمات عروسی صورت می گیرد. برای اجاره باغ عروسی در نظر گرفتن  تعداد میهمانان در کنار هزینه مناسب و سایر امکانات باغ عروسی مورد نظر صورت میگیرد.

طراحی و دیزاین باغ عروسی

طراحی و دیزاین  باغ عروسی بعد از انتخاب باغ مورد نظر مهمترین ویژگی مراسم عروسی است. ورودی باغ اولین مکانی است که میهمانان از آن عبور می کنند وباید به بهترین نحو ممکن طراحی شود. استفاده از شمع و همچنین گل آرایی زیبا در ورودی باغ زیبایی آن را دوچندان میکند.

اجاره باغ عروسی

دود کردن اسپند، همزمان با پخش موزیک، آتش بازی، در بدو ورود عروس داماد به مراسم جلوه خاصی می بخشد. پس از ورودی باغ، مکان نشستن عروس و داماد که مرکز توجه است باید زیباترین شکل طراحی شود، نور پردازی، انتخاب رنگ و تم هماهنگ در وسایل طراحی از فاکتورهای مهم است. روی میزهای پذیرایی نیز باید ظرف شیرینی و میوه قرار گرفته و همچنین استفاده از رومیزی با تورهای زیبا به طراحی هر چه بیشتر کمک شایانی میکند. استفاده از بخار مصنوعی نیز فضای مجلس را رومانتیک و زیبا میکند.

گل آرایی تمام فضای باغ، شمع آرایی، نور پردازی برای دیزاین باغ نیز باید به بهترین شیوه انجام شود.

میز شام عروسی

 میز شام عروسی مهمترین بخش پذیرایی از میهمانان است. میز شام عروسی باید به بهترین نحو طراحی ودیزاین شود. استفاده از منوی انتخاب شده، کیفیت عالی و تنوع زیاد غذاها مناسب تمام سلایق، قرار دادن میز دسر و سالاد و کیک عروسی هماهنگ با میز شام، تنوع انواع نوشیدنها مانند دوغ، انواع نوشابه، دلستر و دسترسی آسان برای میهمانان، چیدمان میز و قاشق و چنگال به صورت هماهنگ، روشن کردن شمع روی میزها و از همه مهمتر سرو غذای گرم، از فاکتورهای اصلی میز شام عروسی است. 

امکانات باغ عروسی

برگزاری مراسم عروسی در باغ عروسی و تماشای گل و گیاه طبیعت حس خوبی را برای میهمانان ایجاد میکند، برگزاری مراسم عروسی  در باغ البته با توجه به فصل و آب وهوا، میتواند جلوه مراسم را باشکوه تر کند، همچنین فضای کافی و بزرگ ، تردد را برای میهمانان راحتر می کند. طراحی سفره عقد مدرن در  فضای باغ عروسی نیز وجهه زیباتری دارد .  فضای باز باغ جای نگرانی برای تمیزی مکان نیست. پارکینگ نیز از دیگر امکانات است که میهمانان براحتی خودروی خود را در مکان مورد نظر پارک میکنند.

 گروه موزیک نیز در محل خاصی از باغ قرار دارد و میهمانانی که می خواهند لحظه ای از هیاهوی و سرو صدا دور باشند می توانند از محلی که موزیک در حال جرا است دور شده و از تماشای سایر مناطق باغ که به زیبایی طراحی شده لذت ببرند. فیلم بردارن و عکس برداران نیز

برای ثبت لحظات  خوش عروس و داماد و میهمانان، از امکانات بیشتری برخوردارند.

خدمات عروس و داماد 

تشریفات مجالس خدماتی گوناگونی به عروس و دامادها ارائه میدهد.از جمله قرار داد با مزوهای عروس، برای کمک به عروس برای خرید بهتراست. قرار داشتن  آرایشگاه عروس در خود محل برگزاری، دارای محاسن زیادی از جمله تلف نشدن زمان عروس داماد در ترافیک ، حاضر شدن به موقع عروس در مراسم است. معرفی آتلیه عکاسی با تیم حرفه ای، توسط خدمات مجالس، انتخاب  را برای عروس و داماد از میان هزارن آتلیه عکاسی راحت تر میکند. داشتن گره موزیک برای مراسم، اجاره ی ماشین مورد نظر عروس و داماد از دیگر امکانات خدمات مجالس است.

با  توجه به تمامی نکاتی که ذکر شد برای داشتن مراسم عروسی باشکوه و مجلل، گروه تشریفاتعروسی ملل بهترین انتخاب هر زوج برای برگزار کردن مراسم عروسی است.  برای مشورت و یک انتخاب متفاوت  با تیم متخصص ما همراه باشید، بهترینها در انتظار شماست.

مقالات مشابه

سالن عقد شمال تهران

سالن عقد و محضر ازدواج شیک در شمال تهران

انتخاب یک سالن عقد بر اساسم محدوده دلخواه کاری زمان بر است . اگر میخواهید مراسم عقد خود را در یک محضر ازدواج با سالن های شیک و به روز در شمال تهران برگزار نمایید در ادامه همراه ما باشید....
باغ تالار در تهران

برگزاری خدمات مجالس در بهترین باغ تالارهای تهران و حومه

برگزاری مراسم و خدمات مجالس در تالار ها و باغ تالار ها همیشه از دغدغه های مهم عروس و داماد ها ی جوان بوده و هست. گاهی اوقات نیز این موارد به اختلاف نظر هایی منجر میشود که در ادامه...
باغ تالار خوب برای عروسی

باغ تالار خوب در شهریار تهران

باغ تالار ها از جمله جذاب ترین و بهترین مکان ها برای برگزاری یک عروسی لاکچری است. اما کسانی که در شهریار تهران زندگی می کنند ممکن است دنبال یک باغ تالار خوب باشند. باغ تالار شهریار جزو بهترین ها...
قیمت تشریفات عروسی

قیمت تشریفات عروسی در تهران

همیشه یکی از دغدغه هایی که عروس و داماد ها را درگیر خود می کند قیمت تشریفات عروسی است. برخی از خدمات مجالس هم هزینه های جداگانه ای دارد. اما این موضوع در کلان شهر هایی مانند تهران کاملا متفاوت...
پشتیبانی تشریفات ملل
چت از طریق واتساپ