برگزاری مراسم عقد،عروسی و تولد کوچک در فضای باز باغی و روف گاردن

فضای باز باغ

مراسم عقد در فضای باز باغی

برگزاری مراسم عقد و عروسی در فضای باز یکی از بهترین شیوه ها برای جلوگیری از ایجاد تجمعات در فضای سرپوشیده بوده که به خودی خود باعث رعایت هر چه بیشتر بهداشت در اینگونه مراسمات می گردد.

مراسم در فضای باز اختصاصی | سالن اجتماعات مجلل | روف گاردن اختصاصی

متناسب با مراسم شما / تماس مستقیم :

09121023714

با رعایت پروتکل های بهداشتی

ایده برای برگزاری مراسم عقد عروسی یا تولد

امروزه ایده گرفتن در هر کاری موجب بهتر کردن و استفاده از تجربیات جمعی به جای تجربیات شخصی است و در خصوص مراسمات عقد و عروسی و تولد بهترین روش همین ایده گرفتن در مورد نحوه برگزاری مجالس ، محل برگزاری مراسم ، نوع پذیرایی مورد نیاز و کیفیت پذیرایی و . . . می باشد.

این ایده جدید چه از نظر شرایط خاص بوجود آمده در پی شیوع بیماری کرونا ، و چه از منظر زیبایی شناسی میتواند تجربه خاصی را برای شما و مهمانانتان رغم بزند.

بله ! برگزاری مراسم عقد در فضای باز یک ایده ناب است که می تواند مراسم شما را دگرگون کند. عقد، این پیوند آسمانی را کجا بهتر از زیر آسمان خدا و کنار نعمات خدا که همان گیاهان و میوه های رنگارنگ می باشند می توان تصور کرد ؟!

سفره خانه سنتی قرمز

برگزاری مراسم عقد در فضای باز برابر است با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی

در شرایطی که همگی از دورهمی و دیدن عززانمان محروم شده ایم و امکان برگزاری مراسم و … هم با کندی و اختلالات همراه شده میتوان با ایده های جذاب همه مشکلات را برطرف نمود.

معمولا در مراسمات عقد میهمانان کمتری نسبت به مراسم عروسی حضور به عمل می آورند. از همین رو فرصت ارائه بهتر خدمات به میهمانان گلچین شده بیش از پیش فراهم می آید. از آنجا که همیشه منابع مالی دارای محدودیت های خاص خود هستند پس در شرایطی که تعداد میهمانان کاهش یافته می توان شرایط بهتر و لوکس تری را برای پذیرایی در نظر گرفت.

به طور مثال می توان با نتخاب روف گاردن های لوکس سطح شهر که امکان برگزاری مراسم عقد در فضای باز را فراهم می آورند کمک گرفت و با انواع غذاهای خاص و فرنگی و ایرانی شکوه مراسم را بیش از پیش به نمایش گذاشت.

امکان ثبت زیبا ترین کادر ها از فراز آسمان

علاوه بر این برگزاری مراسم عقد در روف گاردن امکان بهره برادری هر چه بهتر از انواع خاصی از فیلمبرداری به نام هلی شات را فراهم میکند. تجربه شخصی نگارنده نشان میدهد قسمت هایی از کلیپ های تهیه شده به روش هلی شات که در روف گاردن های شیک و لاکچری تهران تصویر برداری گردیده در دید بینندگان بسیار تحسین بر انگیز بوده و صحنه های خارق العاده ای را ثبت می نماید.

از دیگر مزایای برگزاری مراسم عقد در فضای باز اینکه دیگر میهمانان نیز استرس بیمار شدن و … را میتوانند فراموش کنند. معمولا در چنین شرایطی استرس بیش از بیماری آسیب زاست. این بهترین دلیل است که گردش هوا در فضای باز موجب کاهش میزان عوامل بیماری زا بوده و به بهتر شدن حال روحی میهمانان کمک شایانی می نماید.

علاوه بر این روحیه خود عروس خانم و آقای داماد که بهترین روز و به یادماندنی ترین روز زندگی خود را تجربه می کنند در فضای سبز باغ ها و باغ تالار های زیبا جلای دوباره گرفته و خاطرات فراموش نشدنی را رغم می زند.

تولد تشریفات ملل

باغ کوچک برای تولد یا مراسم عقد

از آنجایی که برای مراسم های خاص مانند تولد و عقد تعداد میهمانان معمولا کم است و افراد ترجیح میدهند فقط نزدیکانشان را به این گونه مراسمات دعوت کنند ، گاهی اوقات این مراسمات را در منزل برگزار می کنند که با توجه به بسته بودن فضای منزل و کوچکی آپارتمان ها معمولا ازدحام جمعیت و به هم ریختگی زیادی پیش می آید. راه حل مناسب برای این افراد برگزاری مراسم تولد یا برگزاری مراسم عقد در باغ یا روف گاردن ویا باغ تالار کوچک بوده که هم فاصله گذاری اجتماعی در آن بهتر رعایت می شود و هم میزبان دیگر درگیر پذیرایی و به هم ریختگی های بعد از مهمانی نمی شود.

برگزاری هر چه بهتر مراسم با کمک مدیر متعهد

بهره گیری از تجربیات یک مدیر تشریفات متخصص می تواند شرایط بهتری را برای انتخاب شما رقم بزند. یکی از این شرایط انتخاب باغ یا باغ تالار یا روف گاردن مناسب برای تعداد میمانان شماست . مسلما انتخاب یک مدیر مناسب برای برگزاری مجالس از اولویت هاست.

انتخاب نوع غذا و انواع سرویس ها ، انتخاب ترتیب برگزاری مراسم های گوناگون و بسیاری از کارهای دیگر را باید با نکته سنجی و مهارت انجام داد. برای ایده جذاب برگزاری عقد در فضای باز به همراه شریک زندگیتان مشورت کنید و بهترین انتخاب را انجام دهید.

با آرزوی خوشبختی برای همه جوانان سرزمینم.

خدمات باغ عروسی

مقالات مشابه

باغ تالار در تهران

برگزاری خدمات مجالس در بهترین باغ تالارهای تهران و حومه

برگزاری مراسم و خدمات مجالس در تالار ها و باغ تالار ها همیشه از دغدغه های مهم عروس و داماد ها ی جوان بوده و هست. گاهی اوقات نیز این موارد به اختلاف نظر هایی منجر میشود که در ادامه...
باغ تالار خوب برای عروسی

باغ تالار خوب در شهریار تهران

باغ تالار ها از جمله جذاب ترین و بهترین مکان ها برای برگزاری یک عروسی لاکچری است. اما کسانی که در شهریار تهران زندگی می کنند ممکن است دنبال یک باغ تالار خوب باشند. باغ تالار شهریار جزو بهترین ها...
قیمت تشریفات عروسی

قیمت تشریفات عروسی در تهران

همیشه یکی از دغدغه هایی که عروس و داماد ها را درگیر خود می کند قیمت تشریفات عروسی است. برخی از خدمات مجالس هم هزینه های جداگانه ای دارد. اما این موضوع در کلان شهر هایی مانند تهران کاملا متفاوت...
همایش

خدمات مجالس و برگزاری همایش و سمینار ها

امروزه شرکت های زیادی جهت خدمات مجالس برگزاری همایش ها و سمینار ها مشغول فعالیت هستند و هر کدام از این شرکت ها با نام های تجاری مختلف ارائه دهنده خدمات گوناگونی هستند. در بین تمامی این شرکت های خدمات...
پشتیبانی تشریفات ملل
چت از طریق واتساپ