قیمت تشریفات عروسی در تهران

قیمت تشریفات عروسی

همیشه یکی از دغدغه هایی که عروس و داماد ها را درگیر خود می کند قیمت تشریفات عروسی است. برخی از خدمات مجالس هم هزینه های جداگانه ای دارد. اما این موضوع در کلان شهر هایی مانند تهران کاملا متفاوت است با شهر های کوچک. اما در این مطلب با هم بیشتر در مورد این مسائل صحبت خواهیم کرد.

انواع تشریفات عروسی

همه ما هم در عروسی ها شرکت کرده ایم و هم این که شاید خودمان هم مراسم عروسی را برگزار کرده باشیم. پس کم و بیش با قیمت تشریفات عروسی و خدماتی که در این چنین مجالسی ارائه می شود آشنا هستیم.

خدمات مجالس در تهران

همه می دانند قیمت خدمات مجالس در تهران می تواند چقدر متغییر باشد. اما باغ ها و تالار ها با توجه به خدماتی که ارائه می کنند، قیمت های متفاوتی نیز خواهند داشت. بنابراین با توجه به خدماتی که دریافت می کنید، قیمت های متفاوتی هم دریافت خواهید کرد. عوامل زیادی بر روی این قیمت ها تاثیر می گذارند. در ادامه برای شما توضیح می دهیم که چطور این عوامل می توانند بر روی قیمت تشریفاتی که برای عروسی خود در تهران در نظر گرفته اید متفاوت است.

محیط برگذاری مراسم

قیمت تشریفات عروسی خدمات مجالس

یکی از مشخصه هایی ک بر روی قیمت تشریفات عروسی تاثیر مستقیم دارد، محیط برگزاری مراسم است. بدون شک خدمات مجالس در تهران در هر منطقه متفاوت است.

برخی از عروس و داماد ها دوست دارند در فضای باز عروسی خود را برگزار کنند. در صورتی که برخی دیگر یک تالار مجلل و سر پوشیده را ترجیح می دهند.

محیطی که در اختیار شما قرار می گیرد بستگی به قیمت و هزینه ای دارد که صرف خواهید کرد. می توانید در یک محیط مناسب که تشریفات عروسی و خدمات مجالس معقول ارائه می کنند مراسم خود را برگزار کنید.

تشریفات و خدمات در تهران

میز غذای عروسی
میز مناسب و ایده آل برای غذای عروسی و تشریفات مجالس بصورت سلف سرویس

حالا که محیط مورد نظر خود را انتخاب کرده اید وقت آن رسیده است که تشریفات و خدمات آنجا را بررسی کنید.

زیرا قیمت تشریفات عروسی و خدماتی که در چنین مجالسی در تهران برگزار می شود، تاثیر مسقیمی روی قیمت آن ها دارد. بنابراین باید به آن کامل توجه کنید.

از جمله مهمترین این تشریفات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • غذای تشریفات

این که قرار است زمان برگزاری مراسم چه وقت باشد بسیار مهم است. سالنی که تشریفات عروسی را برگزار می کند به طور کامل برای مهمان ها برنامه ریزی کرده و میزان هزینه ها برای پخت غذا را برآورده می کند.

شام و نهار و منویی که در مجالس تهران آماده می شوند، مجلل بوده و یک منوی کامل است.

  • سالاد، دسر و سوپ

قطعا در کنار بحث منوی غذایی که برای عروسی تدارک دیده اید، اگر بخواهید ولخرجی کنید و کمی بیشتر مجلس خود را مجلل برگزار کنید باید به فکر سالاد، دسر و سوپ هم باشید.

در این صورت می توانید قیمتن تشریفات عروسی در این زمینه را برآورد کنید. سالاد ها، دسر ها و انواع سوپ مخصوص و خاص سرو می شوند که هر کدام با توجه به سرویس خدمات مجالس متفاوت است.

  • ارائه انواع نوشیدنی تشریفاتی

قبل یا بعد از غذا نوشیدنی های مختلفی سرو یم شود. می توانید چای و قهوه و یا نوشیدنی های خنک برای عروسی خود سفارش دهید.

حتی می توانید با توجه به فرهنگ ایرانی ها و مصرف بالای چای  درخواست چندین نوبت ارائه سرویس چای کنید.

قیمت تشریفات عروسی خدمات مجالس

اما یکی از ترند های خدمات مجالس در تهران این روز ها ارائه خدمات مربوط به نوشیدنی هایی مانند دمنوش های مختلف است.

قیمت هر کدام از این ها نیز متفاوت است. اما به طور معمول ارزان ترین نوشیدنی که می توانید درخواست کنید، چای خواهد بود.

  • انواع شیرینی و کیک

اما هر چند که منوی شما دسر داشته باشد اما می توانید در کنار شام در خواست انواع کیک و شیرینی داشته باشید.

علاوه بر کیک عروسی که شاید در مراسم بریده و در میان مهمانان تقسیم شود، می توانید در خواست کاپ کیک، کیک های کوچک و حتی انواع شیرینی های تر و خشک را نیز داشته باشید.

قیمت تشریفات عروسی لوکس

تشریفات عروسی

برخی از عروس و داماد ها ترجیح می دهند در تهران که جایی با قیمت مناسب برای برگزاری عروسی انتخاب کنند.

اما برخی دیگر نیز دوست دارند که عروسی خود را لوکس و لاکچری برگزار کنند. در این صورت می توانید به سراغ تالار ها و باغ هایی بروید که خدمات مجالس را به بهترین نحو برگزار می کنند. این خدمات می توانند شامل موارد زیر باشند.

  • دارای تیم مجرب با لباس های یک شکل و مرتب
  • دارای سرویس غذا خوری و پذیرایی شیک و خاص
  • مجهز به خدمات عکاسی و فیلم برداری حرفه ای از مراسم شما
  • ارائه خدمات در زمینه موسیقی سنتی یا مدرن
  • دارای مدل های مختلف سفره عقد و….

برخی دیگر از مراکز ارائه دهنده خدمات مجالس در تهران دارای قیمت تشریفات عروسی متنوعی هستند. زیرا برخی از آن ها خدمات دیگری چون آرایشگاه عروس، تزئین ماشین عروس و … را نیز در اختیار شما قرار می دهند که می توانید از بین آن ها انتخاب کنید.

انتخاب بهترین قیمت تشریفات عروسی در تهران

شرکت ها، تالار ها و باغ های زیادی هستند که خدمات متنوعی به شما رائه می دهند که می توانید انتخاب کنید. اما یکی از بهترین انتخاب ها برای شما می تواند شرکت هایی باشند که به صورت پک هایی این خدمات را با قیمت های انعطاف پذیر ارائه می کنند.

در آخر امیدوارم بتوانید بهترین و مناسب ترین خدماتی که برای تشریفات عروسی خود نیاز دارید را جستجو کنید.

مقالات مشابه

سالن عقد شمال تهران

سالن عقد و محضر ازدواج شیک در شمال تهران

انتخاب یک سالن عقد بر اساسم محدوده دلخواه کاری زمان بر است . اگر میخواهید مراسم عقد خود را در یک محضر ازدواج با سالن های شیک و به روز در شمال تهران برگزار نمایید در ادامه همراه ما باشید....
باغ تالار در تهران

برگزاری خدمات مجالس در بهترین باغ تالارهای تهران و حومه

برگزاری مراسم و خدمات مجالس در تالار ها و باغ تالار ها همیشه از دغدغه های مهم عروس و داماد ها ی جوان بوده و هست. گاهی اوقات نیز این موارد به اختلاف نظر هایی منجر میشود که در ادامه...
باغ تالار خوب برای عروسی

باغ تالار خوب در شهریار تهران

باغ تالار ها از جمله جذاب ترین و بهترین مکان ها برای برگزاری یک عروسی لاکچری است. اما کسانی که در شهریار تهران زندگی می کنند ممکن است دنبال یک باغ تالار خوب باشند. باغ تالار شهریار جزو بهترین ها...
همایش

خدمات مجالس و برگزاری همایش و سمینار ها

امروزه شرکت های زیادی جهت خدمات مجالس برگزاری همایش ها و سمینار ها مشغول فعالیت هستند و هر کدام از این شرکت ها با نام های تجاری مختلف ارائه دهنده خدمات گوناگونی هستند. در بین تمامی این شرکت های خدمات...
پشتیبانی تشریفات ملل
چت از طریق واتساپ